Bukiet goździków - kiedy się sprawdzi?

Istnieje ogromna różnorodność gatunków kwiatów, z których każdy niesie ze sobą unikalną symbolikę. Ustala ona niepisane zasady dotyczące odpowiedniego momentu i odbiorcy, którym wypada podarować bukiet skomponowany z określonych roślin. Podobnie jest z goździkami, które można znaleźć w każdej kwiaciarni, zarówno tej stacjonarnej, jak i internetowej. Na jakie okazje się sprawdzą? Komu wypada wręczyć piękny bukiet goździków? Tego dowiesz się w poniższym artykule!

bukiet goździków, kiedy sprawdzą się goździki?Kiedy sprawdzą się goździki - poznaj różne okazje 

Goździki tak naprawdę sprawdzą się na wiele okazji, ponieważ te kwiaty symbolizują przede wszystkim obietnicę i zauroczenie. Dlatego też będą świetnym prezentem jako podarunek dla ukochanej osoby, np. na jej urodziny, imieniny, rocznicę rozpoczęcia związku lub zawarcia związku małżeńskiego. Bukiet goździków doskonale sprawdzi się także jako kompozycja z okazji Dnia Matki, ponieważ pokażą rodzicielce, że ją kochamy. Jeśli wybierasz się na randkę, to możesz śmiało wziąć ze sobą kilka goździków zamiast bardzo popularnych róż - z całą pewnością będzie to miła niespodzianka dla drugiej osoby. Goździki możesz także wręczyć z okazji imienin, urodzin czy z okazji obrony pracy dyplomowej swojej przyjaciółce. Te kwiaty są naprawdę uniwersalne, dlatego doskonale sprawdzą się w trakcie wielu ważnych wydarzeń w życiu Twoich najbliższych. 

Dla kogo pasuje bukiet goździków?

Goździki można wręczyć prawie każdemu. Z takiego podarunku będzie zadowolona Twoja mama, babcia czy dziewczyna. Ciocia, której dawno nie widziałeś, kiedy zobaczy bukiet goździków z okazji jej imienin, także będzie w skowronkach. Goździki można wręczyć także promotorowi jako podziękowanie za pomoc w tym trudnym dla każdego studenta czasie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby goździki wręczyć swojemu mężowi, narzeczonemu czy chłopakowi, ponieważ mężczyźni, choć w większości się do tego nie przyznają, to uwielbiają dostawać od swoich kobiet piękne bukiety kwiatów. 

Goździki od Poczty Kwiatowej

Poczta Kwiatowa ma w swojej ofercie kilka kwiatowych propozycji z udziałem goździków. Pierwszą z nich są Kwiaty do domu - Goździki, które składają się, w zależności od wybranej wielkości bukietu, z dziesięciu, piętnastu lub dwudziestu pięciu pięknie rozwiniętych pąków. Możesz go kupić nawet samemu sobie i udekorować nim salon czy jadalnię. Druga opcja to Bukiet goździków, w którego skład wchodzą zielone goździki oraz papier dekoracyjny. Ta kompozycja będzie idealna do wręczenia komuś wyjątkowemu z okazji urodzin czy imienin. Na bardziej eleganckie uroczystości polecamy wybrać Zestaw Delimaro™ z niebieskim słoniem, który doskonale będzie pasował do większego prezentu z okazji chrzcin dziecka czy jego narodzin.  Nasza ostatnia propozycja to Różowe goździki w czerwonym pudełku. Będą one świetnym prezentem z okazji ślubu lub jako podarunek dla szefowej. 

Teraz już z całą pewnością wiesz, kiedy i komu można wręczyć bukiet goździków. Postaw na piękne kompozycje od Poczty Kwiatowej, a na bardziej eleganckie uroczystości wręcz flowerbox właśnie z goździkami. Nie czekaj i już dziś zamów jedną z naszych propozycji!