Dzień Ojca, kibicowanie i konkurs Poczty Kwiatowej

Poczta Kwiatowa połączyła w tym roku Dzień Ojca z mistrzostwami Euro, którymi żyje cała Polska, kibicując naszej drużynie. I tak oto powstał pomysł na niezwykły konkurs fotograficzny, którego bohaterami są emocje.

Konkurs polega na przesłaniu zdjęcia, na którym np. dzieci dzielą z Ojcami wspólne emocje piłkarskie czy kibicują drużynom na stadionie lub w jednej ze stref kibica. Chcemy zobaczyć jak z Tatą kibicujecie Polskiej Reprezentacji. Możecie mieć na zdjęciach pomalowane na biało-czerwono twarze,  śmieszne czapki i stroje piłkarskie albo po prostu pełną zacięcia minę kibica. Spośród nadesłanych zdjęć wylosujemy najlepsze, dzięki którym Wasi Tatusiowie otrzymają wyjątkowe prezenty na Dzień Ojca!

Zapamiętajcie tę datę:
Na zdjęcia czekamy do 18.06.2012 do godz. 9:00. Konkurs organizowany jest na stronie marki Poczta Kwiatowa w serwisie Facebook, dostępnej pod adresem internetowym www.facebook.com/pocztakwiatowapl

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest przesłanie ? na adres [email protected] ? zgłoszenia konkursowego w postaci zdjęcia przedstawiającego hasło: ?PiłkarzZestaw kibica dla Tatye strzelają gole, a Ty strzel Tacie fotkę ? pokaż jak z Tatą kibicujesz Polskiej Reprezentacji?. Nagrodami w Konkursie są: 1x Zegarek Jacques Lemans UEFA Champions League z serii Apart UEFA EURO 2012, 3x Zestaw Kibica z oferty Poczty Kwiatowej, 3x Prezent na Dzień Ojca z oferty Poczty Kwiatowej np. kwiaty oraz 2x płyty muzyczne - jako prezenty wysłane z okazji Dnia Ojca.

Szykujcie aparaty! Przesyłając nam zdjęcia ze wspólnego kibicowania, macie szansę wygrać wyjątkowe nagrody na Dzień Ojca!