Ślub w październiku - wybierz efektowny bukiet!

Październik to cudowna pora roku, kiedy czuć jeszcze letnie słońce, a na drzewach liście zaczynają mienić się różnymi kolorami. Dlatego też tak wiele osób wybiera ten czas na zorganizowanie jednego z najważniejszych dni w swoim życiu, czyli zawarcia związku małżeńskiego. Nie sposób wyobrazić sobie takiej uroczystości bez pięknych bukietów kwiatów. Poznaj nasze propozycje najpiękniejszych kwiatowych kompozycji, które idealnie dopełnią ten szczególny dzień!

Kwiaty w tradycyjnym wydaniu

Kwiaty w klasycznej kompozycji to upominek, który jest ponadczasowy. Taki jest także bukiet o wdzięcznej nazwie Barwy Jesieni, która od razu przywołuje wspomnienia ciepłych powiewów jesiennego wiatru, zapachu lasu oraz zmieniającej kolory jesieni. Kompozycja ta to połączenie najpiękniejszych gatunków róż, goździków, hypericum, które udekorowane zostały zielenią oraz kolorowymi liśćmi klonu. Całość utrzymana jest w ciepłej kolorystyce odcieni czerwieni, pomarańczu i żółci, które nierozerwalnie kojarzą się z jesienią. Urocze róże w żółtym odcieniu, a także delikatne goździki to połączenie, które wszystkich zachwyca swoim urokiem.

Dary jesieni w bukiecie

Jesień to także dary natury, z których powstają wyśmienite konfitury. Bukiet z jabłkami to kompozycja, która łączy w sobie najpiękniejsze kwiaty takie jak wrzosy, róże, cynie, zachwycające swoimi barwami oraz zapachem. A jeśli uważasz, że Para Młoda pasuje do siebie jak dwie połówki jabłka to na pewno docenisz - i oni również - wpasowane w bukiecie dorodne okazy tych owoców! Ta zaskakująca kombinacja na długo zapadnie w pamięć wszystkich gości! Propozycja bukietu z jabłkami to uosobienie naszej pięknej, złotej, polskiej jesieni.

Kwiaty z rozgrzewającym prezentem

Na wesele dobrze jest się wybrać także z prezentem. Polecamy kompozycję, która kryje się pod intrygującą nazwą Kwiaty rozgrzewające. To połączenie białych, żółtych, rudych i różowych margaretek wraz z gipsówką i solidago, a całość udekorowana jest liśćmi orzecha oraz przewiązana elegancką wstążką. No dobrze, ale gdzie elementy rozgrzewające? Wszystkie zamknięte są w szklanej butelce wysokiej klasy grzańca, który będzie wspaniałym dopełnieniem pierwszych wspólnych, jesiennych wieczorów Młodej Pary. Gwarantujemy, że rozgrzewa całe ciało i wprowadza w błogi nastrój!

Jesień ma swój niepowtarzalny urok, podobnie jak śluby i wesela organizowane w tej porze roku. Nawet jeśli pokropi deszcz, to październikowe słońce skutecznie go zamaskuje. Warto dopasować bukiet dla Pary Młodej do jesiennej atmosfery i skorzystać z propozycji przygotowanych przez wykwalifikowane i doświadczone florystki, które wykonują swoją pracę z pasją i entuzjazmem.