Kwiaty na ślub

Sezon ślubny w pełni. Dziś podpowiemy Wam jakie kwiaty najpiękniej wyrażą Wasze życzenia "wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia". Klienci zamawiający kwiaty z okazji ślubu w naszej kwiaciarni najczęściej wybierają bukiety złożone z lilii lub róż, w pastelowej kolorystyce.

Są to kwiaty idealne na tę uroczystość, ponieważ biała róża, podobnie jak biała lilia w mowie kwiatów oznacza czystą, niewinną miłość. Poza tym jasne kolory kwiatów idealnie współgrają z suknią Panny Młodej i białą koszulą Pana Młodego. Uzupełnieniem ślubnych bukietów są najczęściej subtelne kwiaty eustomy lub urocze kwiaty santini. Oto nasze propozycje na kwiaty ślubne: ******Kwiaty z okazji ślubu ***************************************** Bukiet Welon

Poniżej przedstawiamy niestandardowe podejście do kompozycji ślubnych. Kompozycja kwiatów w kielichu oraz kompozycja róż w koszu z szampanem i kieliszkami:   Kompozycja Kryształowy kielich **************************Kompozycja dla Młodej Pary

Jeżeli oprócz kwiatów chcielibyście zamówić coś jeszcze zapraszamy do zapoznania się z wpisem poniżej, który zawiera smakowite nowości prezentowe. W dziale Prezenty znajdują się także: porcelana, sztućce oraz bony prezentowe np. na romantyczną kolację we dwoje.

Pamiętajcie, że zamawiając kwiaty w naszej kwiaciarni z okazji ślubu możecie wyznaczyć dokładną godzinę doręczenia. Nasz kurier doręczy je tradycyjnie do domu Państwa Młodych, do kościoła lub do miejsca gdzie odbywa się przyjęcie weselne. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale jeśli, pomimo najszczerszych chęci, nie możecie być na ślubie bliskich lub obawiacie się, że w miejscu gdzie odbywa się ślub nie będziecie mieć czasu by odnaleźć lokalną kwiaciarnię. Dla wszystkich, którzy są już po ślubie przedstawiamy niestandardową, bo kwiatową, symbolikę kolejnych rocznic ślubów. Poniższe zestawienie można także wykorzystać jako źródło inspiracji na kwiatową niespodziankę z tej wyjątkowej okazji.

1 - bratek lub goździk
2 - kosmos (onętek)
3 - fuksja lub słonecznik
4 - geranium
5 - stokrotka
6 - kalia
7 - frezja lub arizema
8 - powojnik
9 - mak
10 - żonkil
11 - tulipan lub powój
12 - piwonia
13 - malwa lub chryzantema
14 - dalia
15 - róża
20 - liliowiec
25 - irys
28 - orchidea
30 - lilia lub słodki groszek
40 - nasturcja lub gladiola
50 - fiołek

Wszystkim Parom Młodym, które tego lata powiedzą sobie "tak" życzymy wielu szczęśliwych dni, wspólnych radości bez trosk, oby sprzyjał Wam los.

Zaś parom, które obchodzą kolejną rocznicę ślubu życzymy szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy!