Dzień Nauczyciela - kwiaty idealne na tę okazję

Dzień Nauczyciela nadchodzi wielkimi krokami! Jest to fantastyczna okazja aby powiedzieć po prostu “dziękuję” pedagogom, którzy na co dzień wkładają wiele trudu nie tylko w edukację dzieci, lecz też ich wychowanie. Dlatego właśnie przedstawiamy najpiękniejsze bukiety, które pomogą wyrazić wdzięczność z okazji tego ważnego święta.

Dzień nauczyciela pełen radości!

bukiet radosnyPoszukując idealnego prezentu, który podarujemy z okazji Dnia Nauczyciela warto jest zwrócić na wszelkie kolorowe i wesołe kompozycje, mające sprzyjać wspólnemu świętowaniu. Jednym z nich jest chociażby wspaniały Bukiet Radosny, na który składają się urocze rośliny, przenoszące nas, za sprawą swoich barw, myślami do lata czyli niezwykle pogodnej i beztroskiej pory roku. Znajdziemy w nim urocze gerbery w odcieniach różu, żółtego i pomarańczowego. Całość przystrojona jest subtelnym limonium oraz zielenią, co nadaje fantastycznie świeży i naturalny efekt. Dla zwolenników róż przygotowane zostały Kwiaty Marzenie, czyli propozycja która ucieszy wszystkie panie patrzące na świat przez “różowe okulary”, ponieważ składają się na nią rośliny właśnie w tym optymistycznym kolorze.

Pomarańczowe bukiety w wyrazie wdzięczności

Październik jest miesiącem, kiedy jesień już na dobre rozgościła się w parkach, lasach i ogrodach. W związku z tym idealnym rozwiązaniem będzie zakup kompozycji, która ściśle kojarzy się właśnie z tą porą roku i to w jej najpiękniejszym wydaniu. Nam dodatkowo, pomarańczowy, bo właśnie o nim mowa, na myśl nasuwa trzaskający ogień w kominku, w długi, chłodny wieczór, dlatego podarowanie bukietu właśnie w tym kolorze może być świetnym pomysłem. Z piosenką na ustach i najlepszymi życzeniami wręczymy fantastyczny Bukiet sto lat z różami, które przybrane zostały delikatną kokardą. Warto podkreślić, że w kompozycji znajduje się siedem kwiatów, a liczba ta symbolizuje szczęście! Inną, niewątpliwe wspaniałą propozycją okaże się, jak sama nazwa wskazuje, ogromny Bukiet Splendor, również zachwycający różami, jednak tutaj jest ich już aż osiemnaście!

Powiedz “dziękuję” na słodko

Bukiet SplendorKwiaty i czekoladki uznaje się za najbardziej tradycyjny upominek, który bez wątpienia ucieszy każdego. Dlatego warto jest zwrócić uwagę na zestaw Dziękuję, że jesteś. Składają się na niego eleganckie, czerwone róże, razem z pysznymi czekoladkami Merci. Jak wszyscy dobrze wiemy czekolada, a dokładniej zawarte w nim kakao, stymuluje produkcję endorfin, czyli hormonów szczęścia, w związku z czym podarowując taki prezent uda nam się zadbać o dobre samopoczucie naszych nauczycieli. Pyszne słodycze, są wspaniałą niespodzianką, które w połączeniu z kwiatami docenią zarówno panie, jak i panowie.

Nauczyciele często poświęcają wiele czasu, aby edukacja naszych dzieci przebiegała jak najlepiej i by za parę lat wspominały one dobrze szkolne czasy. Właśnie dlatego wraz z nadejściem października warto jest im w odpowiedni sposób za to podziękować, obdarowując pięknymi kwiatami!