Letnie party

Jeśli właśnie przypada Wasza kolej zorganizowania przyjęcia w domu bądź grilla dla najbliższych znajomych to wiecie, że jednym z ważnych elementów przygotowań jest udekorowanie miejsca spotkania. W okresie letnim najłatwiej o najpiękniejsze, a zarazem najprostsze do uzyskania ozdoby: kwiaty.

To właśnie w porze letniej mamy największy ich wybór. W żadnym innym sezonie nie spotkamy się z tak szeroką gamą kolorów i tyloma rodzajami sezonowych roślin. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek dodających przyjęciu wizualnego smaku.

Rośliny zielarskie z pewnością stanowią ciekawy dodatek urozmaicający inne kwiatowe, bardziej klasyczne kompozycje. Do tego celu idealnie nadają się liście mięty, a jej wyjątkowy zapach mile rozniesie się po pomieszczeniu dając poczucie świeżości we wnętrzu. Nie zapomnijcie o świeżym oregano, bazylii czy rozmarynie...

Zaangażujcie swoją kreatywność i bawcie się. Najczęściej wybierane do przyozdabiania kwiaty to: słodki groszek, ostróżka, lilie czy słoneczniki. ?Zmiksujcie? je z roślinami o zupełnie innym wizualnym charakterze. Przykład: oset. Poprzez podobnie zaskakujące połączenia uzyskuje się ciekawe i bardzo ozdobne efekty.


Zielony to też kolor. Również pomoże zaaranżować przestrzeń na spotkanie ze znajomymi. Duża ilość zielonych, roślinnych ozdób z pewnością wpłynie pozytywnie na gości pomagając im się zrelaksować i cieszyć udanym popołudniem i wieczorem.