Skazani na sukces

Każdego dnia ktoś wokół nas ma swoje małe i większe sukcesy. Siostra rodzi dziecko, siostrzeniec kończy z wyróżnieniem studia, przyjaciel awansuje, ktoś zdobywa medal, ktoś realizuje swój cel. Radość z sukcesu naszych bliskich udziela się także nam.

Dla każdego będzie on czymś innym, dla jednych są to małe rzeczy - jak codzienna samomoblizacja, dla innych wspięcie się na szczyt wielkiej góry. Ale któż nie chce, aby jego osiągnięcia zostały zauważone? Doceńmy naszych bliskich, naszych przyjaciół za ich wysiłki. Jedno to własna radość z sukcesu, a drugie to to, że ktoś dostrzeże i pogratuluje. Na pewno warto doceniać innych za ich osiągnięcia, to motywuje ich do dalszych działań. Pozostałych - bacznych obserwatorów - zachęca także do stawiania sobie celów i wspinania się na swoje małe szczyty. Jeden sukces buduje drugi, tworzą pasmo. Czasem wpadamy w dolinę, ale wychodząc z niej znowu osiągamy sukces. I rozglądamy się wkoło czy jest ktoś, kto powie: świetnie, tak dalej!

Wspaniałym podarunkiem symbolizującym nasze gratulacje jest oczywiście bukiet pięknych kwiatów wysłany z kwiaciarni Poczta Kwiatowa. Zwłaszcza, jeśli nasz człowiek sukcesu nie jest osobą, która widujemy na co dzień. Kwiaty łączymy ze słodkim telegramem z pysznej, mlecznej czekolady w eleganckim, drewnianym pudełku. Na wewnętrznej stronie wieczka możemy wygrawerować: Jestem z ciebie dumny! Tak trzymaj!

Zainteresowanym docenianiem polecamy nasz Bukiet Sukces.