Kwiecista biżuteria

Zakładając kwiatową bransoletkę czy kwitnące kolczyki tchniesz powiew świeżości w swoją kreację. Taki dodatek to idealny akcent zarówno na spotkanie z przyjaciółką w środku dnia, wieczorne przyjęcie, a nawet eleganckie uzupełnienie sukni ślubnej. Jest to idealne rozwiązanie dla wielbicielek piękna kwiatów, które chciałyby cieszyć się ich obecnością w każdym miejscu.

Ujęte na zawsze...
Biżuteria, w której w sztuczny lub naturalny sposób zatopione są kwiaty zawdzięcza swoją unikalność zatopionym w żywicy prawdziwym kwiatom. I to właśnie ich naturalne piękno zamknięte w ręcznie robionych formach powoduje, że jest ona przeuroczym dodatkiem, po który kobiety chętnie sięgają. Każdy element takiej bransoletki czy pierścionka został dopracowany ręcznie przez jego twórcę. Ich pomysłodawcy z czasem zaczęli jeszcze bardziej wychodzić w stronę kobiecych potrzeb i oferować zachowanie na zawsze wybranej przez klientkę konkretnej rośliny w ten niestandardowy sposób. Ulubione kwiaty schwytane w ozdobną formę pozwalają na uwiecznienie wspomnień.

Taka ozdoba może okazać się wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby. Warto czasem wysłać nie tylko same kwiaty lecz dołączyć do nich prezent w postaci biżuterii, skromnego naszyjnika z serduszkiem dla wyrażenia uczuć czy ciekawego kompletu, w który przyozdobi się obdarowana pani zachwycona bukietem.