Kup teraz zapłać później - Poczta Kwiatowa i PayPo

Kupujesz teraz, a płacisz dopiero za 30 dni? Z Pocztą Kwiatową teraz jest to możliwe! Dowiedz się na czym polega PayPo i wypróbuj nową, jeszcze wygodniejszą, opcję płatności.

 Kup teraz, zapłać później w Poczcie Kwiatowej

Poczta Kwiatowa robi wszystko, aby zapewnić swoim Klientom jak największy komfort w trakcie zakupów. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej opcji, a mianowicie PayPo, dzięki której możesz zapłacić za towary w przeciągu 30 dni. Co ważne, nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami! Wystarczy w trakcie składania zamówienia zaznaczyć, że rachunek uregulujemy właśnie za pośrednictwem tej platformy. Dodatkowo, jeśli naprawdę chcemy zaszaleć, istnieje opcja rozłożenia płatności na raty, dlatego nie ma się czego obawiać! Do jej zrealizowania potrzebny jest tylko specjalny kod, co podnosi zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort transakcji. Dla wielu osób niewątpliwie istotna jest także kwestia rezygnacji, ponieważ jeśli z jakiegoś powodu zdecydujemy się odesłać część zakupionego towaru, nasz rachunek zostanie pomniejszony.

Bezpieczeństwo w PayPo

Jak już wyżej zostało wspomniane, PayPo to opcja maksymalnie bezpieczna! Do zrealizowania płatności potrzebny jest tylko specjalny kod, który wysyłany jest smsem na nasz numer telefonu. Dlatego właśnie nie są wymagane numery i inne dane kart kredytowych oraz debetowych, a także hasła i loginy do bankowości internetowej. Dodatkowo, wysoko wykwalifikowani specjaliści dbają  o bezpieczeństwo transakcji poprzez ich szyfrowanie, a także pieczołowitą ochronę serwerów! To wszystko przy minimum wymaganych formalności podczas składania zamówienia. Podkreślmy, że opcja PayPo daje możliwość sprawdzenia, czy zamówiony towar jest pełnowartościowy i całkowicie zgodny z opisem, a także czy zwyczajnie nam się podoba! Jeśli nie, bez obaw możemy go odesłać bez ponoszenia kosztów z tego tytułu!

Jeszcze większy komfort zamówień

Wprowadzenie opcji PayPo jest kolejnym ukłonem w stronę Klientów Poczty Kwiatowej. Opcja ta spodoba się osobom, które zaskoczyły dodatkowe wydatki, jakie nie były przewidziane w ich budżecie na dany miesiąc. Niewątpliwe także jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy zanim zapłacą za towar lubią go obejrzeć, dzięki czemu liczymy, że uda nam się przekonać sceptyków do zakupów online. Jak wcześniej wspomnieliśmy, nie są to pierwsze kroki podjęte, aby zwiększyć komfort składania zamówień w Poczcie Kwiatowej. Wskazać możemy tutaj chociażby inteligentną dostawę Comfort, za sprawą której możemy sprawić miłą niespodziankę naszym znajomym, nie znając nawet ich dokładnego adresu! Przypomnijmy także, że oferujemy dowóz  o konkretnej, wskazanej przez naszych Klientów porze, co świetnie sprawdza się w przypadku różnych uroczystości jak na przykład ślub!

PayPo to opcja niezwykle wygodna oraz bezpieczna, dlatego warto jest z niej skorzystać! Wszystkie nowe rozwiązanie wprowadzamy właśnie z myślą o Klientach, aby zwiększyć ich poziom zadowolenia z naszych usług.