Poczta Kwiatowa w Telewizji WP

Poczta Kwiatowa® miała przyjemność gościć w programie “Dzień dobry lato” Telewizji WP.

WPProwadzącą była Małgorzata Serafin, która 12 sierpnia otrzymała piękny bukiet kwiatów w różowo-fioletowych kolorach. Była bardzo miło zaskoczona tą pachnącą niespodzianką. Kurier oczywiście nie mógł zdradzić, kto ją obdarował tym pięknym prezentem, jednak sekret został rozwiany po otworzeniu bileciku - Poczta Kwiatowa® doręczyła spersonalizowany bukiet ze specjalnymi pozdrowieniami od widzów. Natomiast dzień później, 13 sierpnia, w studio pojawił się reprezentant naszej firmy - Roman Kaczmarek. Udzielił on wywiadu, w którym zdradził kulisy codziennej pracy w Poczcie Kwiatowej®.
Bukiet w Telewizji WPPodkreślił on, że praca całego zespołu jest ciekawa, ale także wymagająca. Opowiedział zarówno o przyjemnych i zabawnych zdarzeniach, jak i trudniejszych przypadkach związanych z doręczeniem kwiatów. Jedną z takich sytuacji jest na przykład zamówienie kwiatów dziewczynie, której chłopak znał jedynie imię. Wspomniał również o sytuacji, kiedy mężczyzna zamówił bukiet składający się ze stu róż, które kurier musiał zanieść na szczyt wieżowca.
Telewizja WPJak zakończyły się te historie? Czy kwiaty to dobry pomysł na prezent przeprosinowy? Jaka jest skuteczność Poczty Kwiatowej® jeśli chodzi o wybaczanie za pomocą pięknego bukietu? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć, oglądając program “Dzień dobry lato” w telewizji WP.

Jedno jest pewne - Poczta Kwiatowa® łączy ludzi w Polsce i na całym świecie. Jak podkreślił Roman Kaczmarek, tak naprawdę w naszych rękach jest niewiele - jedynymi narzędziami są kwiaty, determinacja oraz savoir-vivre. Za pomocą tych trzech elementów budujemy zaufanie i obdarowujemy ludzi pozytywnymi emocjami. Staramy się wywoływać uśmiechy na twarzach poprzez robienie wspaniałych niespodzianek. Tworzymy spersonalizowane bukiety na różne okazje - tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla bliskiej mu osoby, nawet gdy mieszka ona tysiące kilometrów stąd.

wp.tv/i,dziendobrylatowp,mid,2006354,cid,2303823,klip.html

wp.tv/i,dziendobrylatowp,mid,2006355,cid,2303823,klip.html