Imieniny Krystyny - kiedy są? Co podarować?

Imieniny to święto mające swoich zwolenników i przeciwników. Niedługo swoje imienne święto będą obchodzić Krystyny. Jaki podarunek będzie dla nich najlepszy? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć poniżej!

imieniny Krystyny, kiedy wypadają, co podarować?Kiedy wypadają imieniny Krystyny?

Prawie każde imię pojawia się kilkakrotnie w kalendarzu w ciągu całego roku. Podobnie jest z Krystyną, która swoje święto ma 5 grudnia, 13 lutego, 14 lutego i 6 listopada, jednak najczęściej obchodzone imieniny Krystyny wypadają 24 lipca i 13 marca, czyli już bardzo niedługo. W jaki sposób osoby określają, kiedy mają imieniny, jeśli możliwych dat jest tak wiele? W niektórych rodzinach istnieje tradycja i zasada z tym związana, która polega na wybraniu najbliższej daty od dnia urodzenia dziecka - wtedy obchodzić będzie ono swoje imieniny. Inni datę dnia swojego imienia wybierają indywidualnie, np. taką, która najbardziej im się podoba czy odpowiada. 

Jakie kwiaty na imieniny będą najlepszym wyborem?


Wybór idealnego bukietu kwiatów może być wyzwaniem ze względu na ogromną różnorodność dostępnych gatunków, szczególnie gdy chcemy, aby pasował on do konkretnej okazji. Znalezienie odpowiednich kwiatów na imieniny może być dodatkowo utrudnione, ponieważ nie wszyscy obchodzą to święto, a brak uniwersalnych zasad dotyczących wyboru kwiatów może sprawić, że decyzja stanie się jeszcze trudniejsza. Niemniej jednak, istnieją pewne gatunki kwiatów, które ze względu na swoją uniwersalność i szeroki zakres dostępnych kolorów, doskonale sprawdzają się jako prezent imieninowy. Te wyjątkowo wszechstronne kwiaty mogą być świetnym wyborem, niezależnie od indywidualnych preferencji obdarowywanej osoby. Pierwszym przykładem są goździki, czyli małe pąki kwiatowe, które mogą mieć przeróżne kolory, od jasnego beżu poprzez róże, aż do ciemnych kolorów fioletowych i czerwonych. Tulipany także doskonale sprawdzą się w imieninowym bukiecie i są na tę okazję naprawdę często wybierane. Charakteryzują się bardzo dużą różnorodnością kolorystyczną. Gerbery to kolejny gatunek kwiatów, który świetnie będzie pasować jako podarunek na imieniny. Mają one duże pąki kwiatów i przeróżne kolory, choć najczęściej można spotkać gerbery czerwone, pomarańczowe oraz żółte. Jeśli wiesz, że obdarowywana przez Ciebie osoba uwielbia kolor żółty, to koniecznie sprezentuj jej bukiet pięknych słoneczników. Nie zapomnij także o różach, które są bardzo popularne na każdą okazję. Bardzo dobrym pomysłem jest także wybranie kwiatów doniczkowych, ponieważ będą mogły one zachwycać dużo dłużej niż bukiet świeżo ściętych kwiatów. 

Imieninowe bukiety od Poczty Kwiatowej - poznaj je!

Jeśli chcesz sprawić komuś przyjemność i podarować kwiaty, jednak nie masz możliwości tego zrobić osobiście, to koniecznie skorzystaj z usług Poczty Kwiatowej. Wybrany przez Ciebie bukiet trafi prosto do rąk własnych wybranej osoby poprzez doręczenie kompozycji przez kuriera. Jakie bukiety możesz wybrać? Pierwszym z nich jest Bukiet Radosny, wykonany przede wszystkim z pięknych gerber. Innym pomysłem jest Bukiet Hollywood, w skład którego wchodzą róże, alstromerie oraz limonium. Nasza ostatnia propozycja to Bukiet impresja, gdzie możesz znaleźć róże, margaretki, limonium, agapant, eustomę oraz zieleń dekoracyjną.  

Jeśli wśród Twoich najbliższych jest kobieta o imieniu Krystyna, to koniecznie sprezentuj jej piękny bukiet kwiatów z okazji jej imienin. Z całą pewnością sprawisz, że poczuje się ona wyjątkowo! Możesz wybrać jeden z pięknych bukietów od Poczty Kwiatowej, która dostarczy wybraną kompozycję pod same drzwi. Nie czekaj i już dziś zamów wyjątkowy bukiet dla Krystyny!