Floryści dla WOŚP 2024 - podsumowanie 32. finału!

Inicjatywa "Floryści dla WOŚP", organizowana przez Forum Kwiatowe, już 15-sty raz z rzędu zebrała florystów z całej Polski, tworząc przepiękne bukiety jako podziękowania dla darczyńców. Zarówno w pozostałych latach, jak i w tym roku w czasie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołożyliśmy swoją cegiełkę i z zapałem pracowaliśmy nad najpiękniejszymi bukietami dla najbardziej hojnych darczyńców i innych zaangażowanych w to wydarzenie osób.

Poczta Kwiatowa gra razem z WOŚP!

Tegoroczna, 32. edycja WOŚP, była pełna niespodzianek, wzruszeń, ale przede wszystkim pracy wielu florystów. Nasza działalność nieustannie od 15 lat opiera się na przygotowaniu kwiatów i pięknych kompozycji, które zagościły podczas Wielkiego Finału 28 stycznia i trafiły w ręce najbardziej wpływowych osób. Co roku wspólnie spotykamy się, aby wykonać kolorowe bukiety stanowiące symbol wsparcia celów fundacji WOŚP. Tym razem udało się stworzyć ponad 200 unikatowych kompozycji, a Jurek Owsiak osobiście wręczał je zgromadzonym na finale gościom. Nasza obecność jest więc nieodłączną częścią tego niezwykłego wydarzenia, a kwiaty nadają mu jeszcze bardziej radosny charakter.

Floryści dla WOŚP

Akcja Floryści dla WOŚP nigdy jednak nie odbyłaby się bez wsparcia wielu firm z branży oraz ich florystów, którzy właśnie 27 stycznia pracowali nad najpiękniejszymi kwiatami. W tym roku zebrało się ponad 30 osób z różnych firm, w tym my, chętnych do wykonania kompozycji kwiatowych. Wszystkim zaangażowanym zdecydowanie należą się ogromne podziękowania!

Podsumowanie WOŚP 2024

Nie wypada nie wspomnieć, ile funduszy w ramach akcji WOŚP udało się zdobyć w tym roku. Tak jak wszyscy oczekiwali, padł nowy rekord - podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy wspólnie 175 426 813 złotych. Zgodnie z celem tegorocznej edycji środki te będą przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Niezmiernie cieszymy się, że jako Poczta Kwiatowa mogliśmy mieć swój wkład w tę rekordową sumę pieniędzy. Mamy także nadzieję, iż przygotowane przez nas bukiety spodobały się darczyńcom. Teraz pozostaje nam tylko czekać na kolejną edycję WOŚP, aby ponownie wspólnie połączyć siły i zaangażować się w tak hojny cel.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy niewątpliwie stanowił dla nas niezwykłe wydarzenie i jesteśmy wdzięczni za to, że mogliśmy mieć w nim swój udział. Szczególne brawa należą się jednak wszystkim florystom, którzy przygotowali tak wiele pięknych bukietów. Akcja Floryści dla WOŚP nie odbyłaby się bez ich udziału, poświęcenia i zaangażowania. Mamy nadzieję, że przygotowanie bukietów było dla nich prawdziwą przyjemnością.