Dzień Chłopaka - jaki wybrać prezent?

W kalendarzu jest wiele dat, których nadejście daje powód do świętowania. Niektóre z nich są bardziej oficjalne, inne mniej, jednak każde święto to okazja, by sprawić niespodziankę bliskim osobom. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Chłopca - jakie prezenty doceni każdy “chłopiec”?

Słodkości dla “dużych dzieci”

Każdy facet ma w sobie coś z dziecka, dlatego słodycze będą zawsze dobrym prezentem. Zamiast kupować pojedyncze łakocie, warto pokusić się o specjalnie przygotowane kosze, które nie tylko efektownie wyglądają, ale są wypełnione starannie dobranymi produktami. Podstawą do ich stworzenia może być konkretna marka, smak, czy kolorystyka. Na takie zestawy składają się nie tylko słodycze, ale też pasujące do nich kawy, miody i likiery. Każdy kosz jest elegancko zapakowany i zawiera pasujące do siebie produkty, które ucieszą małego i dużego chłopca. :)

prezent

Męski zestaw

Jeśli z jakichś względów nie chcemy kupować słodyczy, można postawić na prawdziwie męski prezent, w którym znajdzie się mocny trunek. Ten może być głównym elementem zestawu prezentowego w postaci specjalnego kosza, gdzie wystąpi w towarzystwie pralin, czekolad, trufli i wielu innych produktów z najwyższej półki. Taki prezent zostanie doceniony również “solo” - w zależności od tego, jaki alkohol najbardziej wpasowuje się w gust naszego mężczyzny - można wybierać spośród szerokiej oferty szampanów, whiskey, likierów i innych.

Choć Dzień Chłopca jest ważną datą, czasem możemy przypomnieć sobie o niej w ostatniej chwili. Nie jest to jednak powód do paniki, ponieważ Poczta Kwiatowa spieszy z pomocą również przy tej okazji. Szeroka oferta zestawów prezentowych sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a szybka wysyłka i dostarczenie produktów na pewno zaskoczy niejednego mężczyznę.