Żelkowe bukiety dla małych i dużych

Żelki niewątpliwie kojarzą nam się z beztroską i słodkim smakiem dzieciństwa. Są one lubiane nie tylko przez dzieci - także starsi miłośnicy słodyczy kochają te małe, kolorowe przekąski. Alternatywą dla kwiatów mogą być bukiety z tych słodkości, które świetnie sprawdzą się niezależnie od okazji.

żelkowe bukietyBukiet z żelek - na jaką uroczystość będzie dobrym prezentem

Bukiet z żelek nadaje się praktycznie na wszystkie okazje, kiedy to wręczane są standardowe kompozycje kwiatowe. Jest on alternatywą przede wszystkim dla prezentów dla dzieci, którym kwiaty nie zawsze sprawiają radość - na przykład okazji Pierwszej Komunii Świętej. Może także okazać się fantastycznym prezentem dla starszych miłośników łakoci. Wiek nie jest tutaj żadnym ograniczeniem: niestandardowe kompozycje z żelek wywołają uśmiech na twarzy każdego oraz zadziwią swoją nietuzinkowością. Gwarantujemy, że podarowany na 18 urodziny zrobi furorę i osłodzi jubilatowi czy jubilatce wkroczenie w dorosłość. Żelkowy bukiet będzie także fantastycznym dodatkiem do prezentu ślubnego. Wspaniale wyróżni się na tle standardowych ślubnych kompozycji oraz będzie przypominał beztroskie czasy dzieciństwa. Takie bukiety znacznie dłużej cieszą oko niż te kwiatowe, jeśli oczywiście nie zostaną wcześniej zjedzone. ;)

Słodycze jako prezent

Czekoladki, bombonierki czy praliny kojarzą się z większością okoliczności, głównie przez sposób ich zapakowania. Żelkowy bukiet jest świetnym zamiennikem dla tradycyjnych słodyczy, będzie bardzo efektywny i spodoba się niemal każdemu. Rodzajów łakoci na rynku jest bardzo wiele: słodkie, kwaśne, owocowe i mleczne, dlatego możemy dobrać te odpowiednie względem upodobań osoby, którą chcemy obdarować. Tak szeroka gama tych produktów pozwala stworzyć wiele kolorowych, radosnych kompozycji, które na pierwszy rzut oka mogą wyglądać jak prawdziwe kwiaty. Żelki są także mniej kaloryczną opcją niż wcześniej wspomniane słodycze - 10 gramów żelek ma jedynie około 30 kalorii, w przypadku czekolady jest ich ponad 50. Pamiętajmy, że wybrany przez nas bukiet zostanie dostarczony w konkretnym dniu, dlatego nie musimy się obawiać się, że prezent nie dojdzie na czas. Dostawa kurierem pod dokładnie wskazany adres pomoże nam obdarować kogoś wyjątkowego niezależnie od tego, jak daleko mieszka.

żelkowy koszKosz prezentowy z żelkami

Jeśli sam bukiet to dla nas za mało, możemy zdecydować się na zakup kosza prezentowego, w którego skład wchodzą nie tylko żelkowe bukiety, ale też chociażby kochane przez dzieci maskotki, które dedykowane są zarówno dziewczynko, jak i chłopcom: w zależności od tego czy wybierzemy Kosz dla Uroczej Dziewczynki albo Kosz dla Wesołego Chłopca. Serca miłośników słodyczy podbije kompozycja Żelkowa Radość, gdzie poza bukietem znajduje się aż pięć paczek bogatych w witaminy żelek oraz pyszna czekolada. Do każdej kompozycji możemy dołączyć chociażby ramkę ze zdjęciem, butelkę wina, jeśli jest to prezent dla osoby dorosłej czy list z wierszem, umieszczony w butelce,  który będzie świetnym sposobem na okazanie uczuć.

Pamiętajmy, że warto jest sprawiać bliskim przyjemności bez powodu. Przecież nie zawsze musi nadarzyć się okazja, aby obdarować partnera, partnerkę czy dziecko barwnym bukietem składającym się przede wszystkim z pysznych, kolorowych żelek. Takie małe gesty są w stanie zażegnać zły zły nastrój oraz pokonać szarą, jesienno-zimową aurę.