Fantazyjne bukiety mieszane

Kolorowe kwiaty cieszą mocą kolorów i mieszanką delikatnych zapachów, które w połączeniu ze sobą tworzą nietuzinkowe kompozycje. Są to niestandardowe zestawienia, które zachwycają osoby lubiące kreatywne niespodzianki. Bukiety mieszane mogą być wręczane w rozmaitych okolicznościach: jako prezent urodzinowy, imieninowy, na Dzień Matki oraz Dzień Babci. Oto 3 propozycje najmodniejszych kompozycji z kwiatów!

Bukiet na “Dzień dobry”

lilie w bukiecieCzy można wyobrazić sobie lepszy początek dnia niż ten, w który ukochana osoba wita bukietem pięknych kwiatów? To z pewnością bardzo trudne zadanie, ponieważ nic tak nie poprawia nastroju jak widok przepięknej kolorowej kompozycji, która cieszy wzrok. Bukiet na “Dzień dobry” to połączenie pachnącej lilii oraz irysów w otoczeniu kojącej zieleni. Barwy kwiatów z pewnością przekażą ukochanej osobie Twoje pozytywne nastawienie oraz przyczynią się do dobrego początku dnia. Lilia to symbol piękności - pomoże więc przekazać ten komunikat w bardzo subtelny i zaskakujący sposób.

Czerwono-żółty mix kolorów

Jakie emocje powinno się przekazywać dalej? Oczywiście radość oraz zadowolenie! Podaruj więc bliskiej osobie czerwono-żółty bukiet kwiatów, które wyrażą Twój optymizm i zarażą nim kogoś innego. Te barwy to również ciepło oraz energia, a zatem są idealne, aby ukazać pozytywne uczucia, które żywi się względem solenizanta. Przepiękne margaretki w zestawieniu z goździkami, tworzą urokliwy bukiet, odpowiedni na wiele różnych okazji. Z pewnością zachwyci on obdarowywaną osobę i wywoła uśmiech na jej twarzy.

Bukiet “Piękny gest” dla bliskiej osoby

Czy łatwo zdobyć się na piękny gest i wyrazić emocje? Nie jest to najprostsze zadanie. Twoje uczucia zobrazuje finezyjny bukiet kwiatów złożony z goździków, róż, alstomerii oraz santini. Wyglądają one cudownie, a w otoczeniu dekoracyjnej zieleni zostają podkreślone ich piękne barwy. Pokaż bliskim jak wiele dla Ciebie znaczą i wyraź swoje uczucia dzięki pięknemu bukietowi “Piękny gest”. Chwila wręczania kwiatów z pewnością będzie niezapomniana.

Jak widać kolorowe szaleństwo opanowało branżę florystyczną. Bukiety mieszane są chętnie zamawiane w związku z najróżniejszymi okazjami, a klienci bardzo chętnie do nich wracają. Jeśli nie wiesz jak zaskoczyć mamę, ciocię lub dziewczynę - zamów kwiaty mieszane!