Wyjątkowe bukiety dla każdej damy

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Już ósmego marca obchodzimy święto poświęcone właśnie tym wspaniałym osobom. Rokrocznie pojawia się jednak jeden podstawowy problem: jakie kwiaty wybrać?

Tulipany na Dzień Kobiet - czy to dobry wybór?

Nie sposób nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że tulipany to kwiaty, które bardziej niż jakikolwiek inny gatunek kojarzą się z wiosną. Z tego właśnie powodu bardzo wiele osób decyduje się na ich zakup właśnie z okazji Dnia Kobiet, który zazwyczaj przypada na jeden z pierwszych słonecznych dni w roku. Kwiaty te są symbolem trwałej miłości między partnerami lub członkami rodziny, dobroczynności, a także nieśmiertelnego i namiętnego uczucia. W ofercie znajduje się cała masa przepięknych propozycji, które sprawdzą się idealnie, gdy chcesz wyrazić właśnie takie uczucia. Jedną z nich jest Bukiet Calineczki, który składa się z różowych i żółtych tulipanów pełnych wyrazistości. Specjalnie z myślą o Dniu Kobiet powstały tulipany dla pań, czyli wiązanka składająca się z różowych i białych kwiatów przewiązanych rafią kremową i fioletową. Dla miłośników jednokolorowych propozycji również znajdzie się coś doskonałego - mowa o Czarujących Tulipanach, które są przepiękne w swojej prostocie.

bukiet tulipanowWyjątkowe bukiety

Poszukujesz czegoś nieco mniej standardowego? Również mamy dla Ciebie nieskończoną ilość rozwiązań! Miłośniczki minimalistycznych i eleganckich rozwiązań z pewnością będą zachwycone, gdy w ich ręce trafią czerwone goździki w czarnym rożku. Ten gatunek kwiatów jest niezwykle piękny i wdzięczny, natomiast w takiej formie potrafi zachwycić jeszcze bardziej. Trudno nie wspomnieć również o prawdziwym hicie ostatnich lat, czyli o flowerboxach, które rzecz jasna sprawdzą się również przy okazji tego święta. Płeć piękna z pewnością pokocha różowe róże w czarnym pudełku, które zachwycają swoją prostotą. Ich ogromną zaletą jest fakt, iż dzięki gąbce nasączonej wodą znajdującej się na dnie opakowania, kwiaty są bardzo trwałe. Jeśli jednak planujesz podarować bukiet kwiatów ciętych, ale w niecodziennej odsłonie, wybierz Bukiet Pastelowy, który swoją niecodzienność zawdzięcza papierowi dekoracyjnemu.

Wiosenna moc kolorów

Coraz więcej słonecznych dni i moda na żywe kolory zachęca do tego, by zwrócić uwagę również na bardzo kolorowe wiązanki, które jeszcze bardziej rozświetlą dzień o tej porze roku. Bukiet Magiczny Czas to doskonała propozycja - składa się z lilii, goździków, czerwonych róż, tulipanów i gipsówki. Wszystkie gatunki są utrzymane w ciepłych kolorach, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Równie pięknym rozwiązaniem w podobnej tonacji jest Bukiet paryski, w skład którego wchodzą róże, goździki i margaretki. Warto zwrócić uwagę również na różowo-niebieską wiązankę Kolorowe hiacynty przewiązaną wstążką. Kompozycja ta przywodzi na myśl ciepłe, wiosenne dni i jest bardzo oryginalna.

Święto Kobiet zarówno w zapisie, jak i w brzmieniu kojarzy się z kwiatami. Nie ma w tym nic dziwnego - prawie każda kobieta je uwielbia! Jeśli więc chcesz wyrazić szacunek i miłość, a także podziękować za ciepło i czułość, które dają z siebie na co dzień, wybierz któryś z powyższych bukietów. Gwarantujemy, że uśmiech na ich twarzach pojawi się w mgnieniu oka!