Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Słodki, modny i piękny róż czaruje delikatnością. Może wyrazić uroczą nieśmiałość, optymizm, wdzięczność lub flirt; jest mometem zatrzymanym i zapisanym w kwiatach, ulotną, lecz niezwykłą chwilą między niewinną bielą a pełną namiętności czerwienią.Produkt Delimaro™ typu flowerbox - różowe róże w eleganckim, czarnym pudełku wyślij osobie, której uwagę chcesz zwrócić, zostawiając jednocześnie lekkie niedopowiedzenie. Flirtuj kwiatami! To też ten typ kwiatów, którymi moga obdarowywać się kobiety.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkt pochodzi z serii diamond collection Poczty Kwiatowej ®. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

RozmiarMałyŒredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość różok. 7ok. 15ok. 30-40
Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość róż zależy od aktualnie dostępnych jej rozmiarów.Zobacz ten produkt z różami w kolorach:Inny kolor pudełka:

Dostępność: Cały rok

Skład:
różowe róże
czarne pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Nie mam słów... Ten pomysł jest cudny! Zostałam tak zaskoczona w pracy,że jedno opakowanie chusteczek ni...
18.05.2018.r. Dominika
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.