Dzień Mężczyzn - drobne upominki warte uwagi

Dzień Mężczyzn to dzień, o którym wiele osób zapomina. Dzień Chłopaka uznawany jest za oficjalne święto w Polsce, dlatego też o Dniu Mężczyzn słyszy się zdecydowanie mniej, a czasem nawet w ogóle - obchodzi się je raczej symbolicznie. Słyszy się jednak, by Dzień Mężczyzny traktować równie poważnie, jak Dzień Chłopaka. Dzięki temu dojrzali mężczyźni będą mogli poczuć się bardziej docenieni i wyróżnieni. Dlatego drobny upominek z tej okazji jest świetnym pomysłem! Jeśli wciąż nie wybrałaś odpowiedniego prezentu, skorzystaj z naszych podpowiedzi i spraw, że na twarzy bliskiego Ci mężczyzny pojawi się uśmiech!

Prezentowe kosze

Skrzynki wypełnione słodyczami i dobrym alkoholem to świetny prezent na Dzień Mężczyzn. Zestaw słodko-gorzki zachwyci wszystkich fanów mocniejszych doznań. W skrzynce znajduje się wysokiej jakości irlandzka whisky i gorzka czekolada w różnych smakach. Jeśli prezent chcesz podarować ukochanemu może warto pomyśleć o zestawie Miłość po irlandzku. Praliny Lindt zapakowane w elegancką puszkę w kształcie serca z pewnością przywiodą na myśl wasze uczucie. Ukochany znajdzie również orzechy, czy wiśnie w czekoladzie, a także whisky o ciekawych nutach - między innymi wanilii, czy toffi. Męska skrzynka to naprawdę wyjątkowy podarunek. Mieści w sobie wysokiej jakości kawę, przepyszny miód, trufle i kultową wódkę Pan Tadeusz. To dobre rozwiązanie dla miłośników klasyki i mocniejszego alkoholu. Bardzo wyjątkowym podarunkiem jest Męski kwiatogram! Mężczyźni także kochają kwiaty, a herbaciane róże na pewno spodobają się niejednemu facetowi! W zestawie z Chłopską pędzoną o smaku wiśni tworzą duet idealny. 

dzien mezczyznUniwersalne rozwiązania

Mężczyźni uwielbiają praktyczne prezenty. Szczególnie przemawiają do nich te, które nawiązują bezpośrednio do ich hobby. Jeśli mężczyzna, którego chcesz obdarować jest majsterkowiczem, może przyda mu się nowy zestaw narzędzi, czy skórzany pas, w którym będzie mógł je trzymać. Wielu mężczyzn bardzo lubi mocniejsze trunki jak whisky, czy wódka. Warto pomyśleć o eleganckiej szklance do szkockiego napoju, a może nawet zamówić naczynie z grawerem. Słodycze są zawsze dobrym pomysłem - czekoladowe wyroby możesz znaleźć w naprawdę różnych kształtach i smakach. Fanom samochodów spodobają się pralinki w kształcie aut, a wszyscy zakochani w whisky zachwycą się krówkami o smaku wspomnianego trunku. Świetnym prezentem będzie także pudełko na zegarki, czy skórzany portfel. Jeśli chcesz podarować coś sentymentalnego warto pomyśleć o foto-książce, lub albumie pełnym waszych zdjęć. 

Zróbcie coś razem!

Świetnym pomysłem na umilenie Dnia Mężczyzn jest także wspólne wyjście do restauracji, czy kina. Możesz zrobić mężczyźnie niespodziankę nie mówiąc mu, gdzie dzisiaj się wybierzecie. W tym przypadku weź pod uwagę, jakie jest jego hobby, ulubiony gatunek filmu, czy gdzie najczęściej lubi jeść. Wspólnie spędzony czas to bezcenny prezent, który może szczególnie umilić Dzień Mężczyzn. 

Prezent, który chcesz podarować powinien być oryginalny i trafiać w gusta mężczyzny, któremu zdecydowałaś się go wręczyć. Kupowanie kolejnej pary skarpet czy następnego dezodorantu powinno pójść w zapomnienie. W Dzień Mężczyzn szczególnie zadbaj o ukochaną osobę i spraw, że poczuje się wyjątkowo!