Wiosenne kwiaty jako propozycja bukietów na prezent

Piękne, wiosenne kwiaty naszym zdaniem powinny pojawić się w każdym wnętrzu. Dlatego dzisiaj cudowne bukiety na prezent właśnie z roślin, które kojarzą nam się z czasem, gdy wszystko budzi się do życia!

Wiosenne tulipany

Jednymi z pierwszych wiosennych kwiatów, które pojawiają się w kwiaciarniach i stanowią swojego rodzaju zapowiedź cieplejszych dni są przepiękne tulipany. Dlatego, w naszym dzisiejszym zestawieniu nie mogło ich zabraknąć! Kwiaty-kolorowe tulipany to niesamowicie pozytywna kompozycja, gdzie znajdziemy cudowne rośliny w naprawdę wielu barwach! Dodatkowo, wzbogacone zostały one o subtelną gipsówkę i zieleń dekoracyjną, dzięki czemu uzyskujemy delikatny, lecz jednocześnie bardzo świeży efekt! Jest to wspaniałe rozwiązanie na chyba każdą okazję!

Filmowy powiew wiosny

Podarunek rodem z dużego ekranu? Bukiet Powiew wiosny inspirowany jest kompozycją z filmu “Miłość jest blisko”. Będzie to na pewno fantastyczna kompozycja dla wszystkich fanów wskazanej produkcji, lecz również po prostu dla naszej drugiej połówki! Prym wiodą tutaj cudowne róże, które zostały zestawione z eustomami czy bupleurum. Całość daje naprawdę słodki efekt - jesteśmy przekonani, że będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę na każdą randkę!

Prawdziwie aromatyczny bukiet

Kolejne kwiaty, które stanowią nierozerwalny symbol wiosny są hiacynty. Wielu z nas wybiera głównie te doniczkowe, jednak te cudowne rośliny to też wspaniały dodatek do bukietu. Kompozycja Kolorowe hiacynty to prawdziwy wybuch barw! Znajdziemy tutaj nie tylko wskazane kwiaty, lecz również dodatek różowej gipsówki. Całość prezentuje się naprawdę niesamowicie! A do tego jak pachnie! Jesteśmy przekonani, że cały dom, w którym dany bukiet się pojawi wypełni się w pełni wiosenną aurą!

Romantycznie - na różowo!

Wiosna to idealny czas żeby się zakochać i patrzeć na świat przez przysłowiowe różowe okulary! I tutaj dla naszej drugiej połówki idealnie sprawdzi się Bukiet Różowy! Znajdziemy tutaj naprawdę różne gatunki, które świetnie prezentują się razem. Oczywiście będzie to też fantastyczna opcja dla innych bliskich nam osób, także warto jest mu przyjrzeć się bliżej!

 Wiosna w pastelowych kolorach

Ostatnią naszą propozycją jest bardzo subtelny, jednak prezentujący się naprawdę niesamowicie Bukiet Pastelowy. Są to naprawdę urocze i dziewczęce rośliny w uroczych kolorach. Wymienić możemy tutaj chociażby margaretki, goździki, róże czy alsomerie. Całość wzbogacono o subtelną gipsówkę i przystrojono papierem dekoracyjnym.

Wiosenne kwiaty na prezent? Jesteśmy jak najbardziej na tak! Wybierz idealną kompozycję, która kojarzy Ci się z tą cudowną porą roku i wręcz komuś bliskiemu.