Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 3 h

Opis

Opis

Róże i eustomy? Dwa delikatne, ukochane przez kobiety kwiaty. Dziś możesz zaskoczyć swoją wybrankę bukietem Powiew wiosny, który oddaje delikatną kobiecą naturę w połączeniu z elegancją i stylem.

Bukiet inspirowany jest komedią romantyczną "Miłość jest blisko" - historii Natalii i Adama, którzy znają się już od dziecka, jednak nigdy nie byli w związku. Teraz, gdy oboje są dorośli i po miłosnych zawodach po raz kolejny szukają drugiej połówki. Natalia, po nieudanym związku, szuka spokojnego partnera- nudziarza, domatora. Adam natomiast został porzucony przez żonę właśnie ze względu na bycie nudziarzem i teraz poszukuje partnerki, przy której będzie mógł się zmienić i stać się bardziej aktywnym. Oboje znajdują nowych partnerów, jednak czy są to faktycznie osoby, których szukają? Historię miłosnych perypetii Natalii i Adama, możecie poznać w Walentynki w kinie.

Przed seansem natomiast, możesz zadbać o swoją wybrankę, obdarowując ją kompozycją Powiew wiosny. Wystarczy chwila, abyś zamówił bukiet na naszej stronie internetowej, a już wkrótce trafi w ręce Ukochanej. Z całą pewnością doceni piękno kwiatów w pastelowej kolorystyce, od których bije świeżością i niesamowitą energią. Kompozycja świetnie sprawdzi się jako prezent dla wrażliwej i czułej kobiety jak również ciepłej i pogodnej osoby. Blado różowa róża i jasna eustoma wraz z dodatkami sprawiają, że bukiet jest lekki i subtelny.

Dostępność: Cały rok

Skład:
Róże
Buplerum
Eustomy
Limonium
Zieleń dekoracyjna

Opinie zobacz więcej

Niespodzianka udana, a sam bukiet dosłownie jak ze zdjęcia. Gorąco polecam, u mnie padło na wersję ,,śre...
28.07.2021.r. Kamil
Zamówiłam ten bukiet z okazji Dnia Mamy. Mama była zachwycona, kwiaty świeże i bardzo długo się trzymały...
07.06.2021.r. Marlena
Kwiaty piękne. Bukiet naprawdę zrobił wrażenie.
26.05.2021.r. Daria
Zawsze wszystko pięknie i na czas ?
22.01.2021.r. M

Strony 1 do 4 z 13

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje