Piękne bukiety z okazji imienin Anny

Anna, pochodzi od hebrajskiego słowa, która oznacza “wdzięk”. Jest to jedno z najpopularniejszych imion żeńskich, dlatego bez wątpienia, wśród naszych znajomych, znajdziemy osobę, która 26 lipca świętować będzie swoje imieniny. Jakie kwiaty wybrać, aby podobnie jak ich właścicielka były pełne wdzięku? Propozycje poniżej!

dla AnnyKolorowe podarunki na imieniny Anny

Kosz, który po brzegi został wypełniony samymi pysznościami - kto nie ucieszyłby się z takiego prezentu? Chyba nie znamy nikogo takiego, dlatego, bez wątpienia, fantastycznym podarunkiem będzie koszyk dla Anny. Przede wszystkim, znajdziemy w nim różnego rodzaju wyroby czekoladowe o cudownym smaku. Obok nich umieszczone zostały pyszne ciastka z jagodami, które świetnie będą smakować z herbatą, której także nie brakuje. Z myślą o tych, którzy potrzebują solidnej dawki energii, znalazła się w zestawie aromatyczna, włoska kawa ziarnista. Inny kosz, bez słodyczy, jednak pełen pięknych, kolorowych kwiatów możemy podarować, po wybraniu kompozycji Kolorowy ogród. Wśród znajdujących się w nim roślin, wskażemy chociażby gerbery, goździki czy urocze róże o różowych płatkach. Za efekt odpowiada duża ilość zieleni, która nadaje całości dużo pozytywnej energii.

Najpiękniejsze letnie kwiaty

Jak już wspominaliśmy, imieniny Anny, obchodzone są 26 lipca, czyli w samym środku lata. Dlatego, wspaniałym pomysłem będzie wybór kompozycji, która bezpośrednio na myśl nasuwa swobodny i wesoły czas wakacji. Taki jest chociażby Bukiet słoneczny z truskawkami. Składają się na niego urocze, żółte kwiaty, jak na przykład delikatne lilie, niemal od razu kojarzące się z ciepłym, letnim słońcem. W zestawie z kompozycją znajdują się pyszne, słodkie truskawki, czyli zdrowa alternatywa dla słodyczy, która nada się chociażby dla osób, dużą wagę przywiązujących do dbania o linię. Wrażenie na obdarowanym wywoła piękny bukiet Chwilo Trwaj, a stanie się tak nie tylko za sprawą rozmiaru kompozycji, lecz również kolorystyki, czyli połączenia różu, zieleni oraz energicznego żółtego! Miłośnicy intensywnych, letnich kolorów swoją uwagę powinni zwrócić na Bukiet Pasodoble, przenoszący nas do gorącej Hiszpanii, czyli ojczyzny tańca pasodoble.

Najgorętsze wśród kwiatów - słoneczniki

W pełni trwa sezon na słoneczniki, będące symbolem optymistów. Wspaniale sprawdzają się w subtelnym wydaniu, jak w przypadku kompozycji Pogodny dzień. Umieszczone zostały one w delikatnym wiklinowym koszyczku, w towarzystwie delikatnych santini oraz dużej ilości zieleni. Całości dopełnia przybranie, które sprawia, że z takiego prezentu ucieszy się każda osoba, ceniąca wdzięk idący w parze z minimalizmem. Bogatszą propozycją jest bukiet kwiaty Lazurowe Wybrzeże, gdzie letnie, żółte rośliny, połączone zostały z różami, goździkami czy kapustą ozdobną. Daje to nam zdumiewający efekt, dzięki któremu myślami możemy przenieść się nad brzeg Morza Śródziemnego w pięknej, francuskiej Prowansji.

Trwające lato daje nam wiele możliwości, jeśli chodzi o imieninowe prezenty dla Anny. Jak mówi słynne porzekadło “od wyboru, do koloru”, dlatego teraz wystarczy tylko zdecydować się, która z kompozycji podoba nam się najbardziej.