Obdaruj bliskich z okazji Międzynarodowego Dnia Herbaty!

Nie każdy wie, że Międzynarodowy Dzień Herbaty obchodzony jest aż dwa razy w roku - 21 maja oraz 15 grudnia! Tutaj pojawia się pytanie: dlaczego właśnie tak jest? Początkowo to święto obchodzono 15 grudnia, jednak zorientowano się, że o tej porze roku bardzo trudno o świeże liście herbaty, więc postanowiono przenieść świętowanie na 21 maja. Niektóre państwa, takie jak Indie czy Sri Lanka nadal jednak obchodzą Międzynarodowy Dzień Herbaty w grudniu. Od kilku lat ten dzień określany jest jako nieoficjalne święto herbaty. W takie szczególne chwile warto obdarować bliskie osoby małymi upominkami! Jaki prezent z herbatą będzie idealny? 

Kosze pełne herbaty!

herbata na prezentJeśli nie masz pomysłu na prezent dla osoby, która uwielbia herbaty, to koniecznie zwróć uwagę na różne zestawy, zawierające mieszanki właśnie tego napoju! Co możesz kupić? 

Kosz Jesienny wieczór - jest to idealna propozycja dla osoby, która uwielbia jesienne klimaty! Co znajduje się w koszu? Przede wszystkim jest to herbata, dodatkowo osoba obdarowana znajdzie tam syrop z owoców czarnego bzu, różne czekolady, miód, trufle czekoladowo-orzechowe lub trufle w kakao oraz ciastka. Całość będzie zapakowana w elegancki wiklinowy kosz, więc tak naprawdę prezent przyjdzie już gotowy do podarowania! 

Pełnia Radości - nasz druga propozycja to kosz pełen czekolady oraz herbaty! Osoba nim obdarowana znajdzie tam herbatę, różne czekolady, np. gorzką czekoladę z orzechami laskowymi, czekoladki, dropsy czy praliny. Dodatkowo znajduje się tam miód, który idealnie nada się do herbaty!  

Przerwa na herbatę - jest to zestaw, który z całą pewnością został stworzony z myślą o osobach uwielbiających spędzać popołudnia i wieczory w towarzystwie dobrej herbaty i różnych smakołyków. Co osoba obdarowana tym koszem będzie mogła w nim znaleźć? Pierwsze skrzypce gra na pewno herbata, która będzie w postaci sypanej lub w saszetkach. Dodatkowo w koszu znajdą się ciastka, skórka pomarańczy w czekoladzie deserowej, praliny czekoladowe oraz czekolada mleczna lub z orzechami. Całość będzie pięknie się prezentować w wiklinowym koszu!

Koszy, w których są herbaty, jest na Poczcie Kwiatowej kilka, a każdy z nich ma inne dodatki. Jeśli jednak żadna z propozycji nie skradła Twojego serca, to serdecznie polecamy stworzenie swojego zestawu przy pomocy kreatora prezentów na stronie Poczty Kwiatowej. Dzięki niemu będziesz mógł umieścić w koszu takie produkty, które tylko będziesz chciał! 

Herbaciany prezent 

Świetnym pomysłem na podarunek z okazji Międzynarodowego Dnia Herbaty, jest kupienie w specjalnym sklepie kilku rodzajów herbat z dodatkami. Jeśli nie jesteś pewien, który smak wybrać, to z pewnością pracownik sklepu chętnie Ci pomoże w wyborze. Kolejnym świetnym prezentem jest zabranie bliskiej osoby do herbaciarni i spędzenie tam z nią popołudnia czy wieczoru. Będzie to świetna okazja do porozmawiania, śmiechów oraz wypicia pysznej herbatki! 

Mamy nadzieję, że teraz już masz pomysł na prezent z herbatą! Pamiętaj, że rodzajów tego napoju jest naprawdę wiele, więc masz ogromny wybór. Koniecznie zwróć uwagę na kosze prezentowe, w których osoba obdarowana znajdzie nie tylko herbaty, ale również inne pyszności, takie jak różnego rodzaju słodycze z czekoladą czy ciasteczka. Zaskocz swoich bliskich i już dziś zamów dla nich prezent z okazji Międzynarodowego Dnia Herbaty!