5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Babci

Dzień Babci jest jedną z istotniejszych dat w styczniowym kalendarzu. Wtedy całą uwagę powinniśmy skupić na tak ważnej w naszym życiu kobiecie, jaką jest właśnie babcia. Przy okazji celebracji tego święta nie może zabraknąć prezentów od ukochanych wnuków, który wyrażać będzie wdzięczność za cały poświęcony nam czas oraz opiekę.

dla babciKwiaty Kocham Cię Babciu

Kwiaty w towarzystwie butelki z Biovitalem okażą się strzałem w dziesiątkę jako prezent dla babci. Elegancki bukiet, składający się z czerwonych róż, żółtych gerber i margaretek będzie sprawiał fantastyczne wrażenie i na pewno spodoba się każdej miłośniczce kwiatów. Dołączony suplement zadba o dobre samopoczucie obdarowanej osoby oraz wzmocni jej serce. Troska o zdrowie ukochanej babci, będzie lepiej wyrażać miłość, niż jakiekolwiek słowa.

Prezent dla Babci

Kosz prezentowy, w którym znajduje się zestaw ekskluzywnych słodyczy w towarzystwie kawy oraz różnego rodzaju herbat, świetnie sprawdzi się dla pań lubiących smakołyki. Znajdujące się w nim ciastka z żurawiną, trufle czy praliny sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających podniebień, a piękne opakowanie dodatkowo cieszyć będzie wzrok. Zestaw może sprawdzić się chociażby podczas długich, wspólnych rozmów z wnukami przy ulubionym gorącym napoju.

Kompozycja Ogród prowansalski

Kompozycja złożona z tulipanów, hiacyntów i krokusów będzie miłym wspomnieniem wiosny w środku zimy. Kolorowe kwiaty mogą okazać się idealnym prezentem dla pań, które stęskniły się za swoimi ogrodami i już nie mogą się doczekać marca, kiedy to pierwsze pojawiające się pączki zaczną zwiastować cieplejszą porę roku. Wykorzystane rośliny nie tylko będą cieszyć wzrok, lecz także ich aromat sprawi, że mieszkanie babci wypełni się pięknym zapachem.

nalewkadlababciBukiet na Dzień Babci i Dziadka z nalewką

Bukiet w delikatnych, pastelowych odcieniach będzie pięknym prezentem dla każdej, lubiącej subtelność, Pani. Tak klasyczny podarunek możemy wręczyć w towarzystwie wiśniowej nalewki, która znajduje się w eleganckiej butelce. Chociaż rozwiązanie to z pozoru może wydawać się proste, na pewno będzie miłym upominkiem dla naszej ukochanej babci, a wizyta dorosłych wnuków może okazać się świetną okazją do degustacji podarowanego trunku.

Kwiaty 50 kolorowych tulipanów

Bukiet złożony aż z 50 kwiatów sprawi ogromne wrażenie na każdej osobie, która go otrzyma. Stanie się tak nie tylko za sprawą jego zdumiewających rozmiarów, lecz również połączenia tulipanów o różnorakich barwach. Żywe kolory wprowadzą do każdego wnętrza dużo radości, a same rośliny będą cieszyć swoim delikatnym aromatem.

Do wybierania prezentu z okazji Dnia Babci należy przyłożyć wiele uwagi. Nasz podarunek powinien sprawiać radość obdarowanej, a także być wyrazem żywionych przez nas uczuć.