Z jakimi upominkami połączyć kwiaty z okazji Dnia Ojca?

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Oprócz tradycyjnych życzeń dobrze jest podarować tacie wyjątkowy upominek. Jakie prezenty wybrać na Dzień Taty? Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które wywołają uśmiech na twarzy każdego tatusia.

Z jakimi upominkami połączyć kwiaty na Dzień Ojca?

Bukiet pięknych, świeżych kwiatów to doskonały prezent na każdą okazję. Wybierając upominek dla taty, warto zdecydować się na specjalnie dedykowany zestaw z dodatkiem dla niego. W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe kompozycje kwiatowe, dopełnione drobnymi niespodziankami. Pierwsza propozycja to Męski Kwiatogram®, składający się z 7 herbacianych róż oraz wódki wiśniowej “Chłopska Pędzona”. Dla fanów złotego trunku proponujemy Bukiet orzeźwiający, w którym oprócz 9 róż znajdziemy także 6-pak piwa. W naszej ofercie znajdzie się również coś dla kibica – zestaw Dwunasty zawodnik to idealny wybór na oglądanie meczu w domu, ponieważ do kwiatów w biało-czerwonych barwach dołączono chorągiewkę z flagą, chipsy oraz 6-pak piwa. Z kolei dla koneserów polecamy elegancki Flowerbox z whiskey czerwone róże zestawione z butelką Bushmills Original są gwarancją doskonałej niespodzianki!

Propozycje dla wymagających

Dzień Ojca to wyjątkowe święto, podczas którego szczególne podziękowania kierowane są w stronę każdego taty. Proponujemy, aby do wybranych kompozycji kwiatowych dołączyć także nasze zestawy prezentowe. Kosz Męski piknik będzie dobrym wyborem na męski wypad – znajdziecie w nim zarówno słodkości (m.in. czekoladowe cygaro lub orzechy nerkowca w czekoladzie), jak i słone przekąski (kabanosy, smalec) oraz piwo. Chcąc podarować coś naprawdę oryginalnego, warto rozważyć zestaw Złoto konesera. W skład tego imponującego prezentu wchodzi likier Goldwasser, bombonierka oraz skórka pomarańczy w czekoladzie, wszystko zapakowane w ozdobne pudełko. Kolejną z naszych propozycji jest Swojska skrzynka, czyli wyjątkowy zestaw dla każdego fana regionalnych smaków. W drewnianej skrzynce obdarowany znajdzie ogórki kiszone, smalec, kabanosy, podgrzybki oraz wódkę Pan Tadeusz.

Jakie prezenty na Dzień Taty?

Zastanawiając się, z jakimi upominkami połączyć kwiaty na Dzień Ojca, rozważyć można także specjalnie personalizowane przedmioty lub prezenty w formie atrakcji. Warto sprawdzić, co szczególnie przydałoby się tacie – nowy kubek, portfel lub zestaw do grilla? Upominek przygotowany specjalnie z myślą o nim zapewne wzbudzi ogromne wzruszenie. Dobrym rozwiązaniem będzie też książka ulubionego autora i ciepły koc, które przydadzą się na długie, chłodne wieczory. Jeśli jednak ojciec nie jest entuzjastą rzeczy materialnych, najlepszym prezentem będą dla niego wspomnienia – w takim przypadku warto zainteresować się kupnem niezapomnianych atrakcji. Przelot helikopterem, jazda sportowym samochodem, a może voucher na strzelnicę? Niezależnie od wybranej niespodzianki, tata na pewno będzie wdzięczny za wyjątkowe przeżycia!

Czasami najlepszym prezentem na Dzień Ojca, jest po prostu spędzenie z nim czasu. Dla każdego taty najważniejsze są jego dzieci, dlatego miło celebrować to wyjątkowe święto wspólnie.