Koniec roku - dobry czas na dawanie prezentów!

Rok składa się z dwunastu miesięcy, a każdy z nich może być bardziej wyjątkowy od poprzedniego. Przez ten czas mogliśmy spełnić swoje marzenia, rozpocząć nowe etapy w swoim życiu i poznać naprawdę wyjątkowe osoby. Koniec roku to bardzo dobry moment na wręczanie prezentów. Możesz dzięki niemu podziękować komuś za to, że po prostu był i Cię wspierał w każdym momencie poprzedniego roku. Nie masz pomysłu na prezent? Z wielką chęcią Ci w tym pomożemy! 

Drobne upominki 

Koniec roku - dobry czas na dawanie prezentówIdealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby na koniec roku może drobnostka. Najlepiej, aby nawiązywał do pasji i zainteresowań osoby obdarowanej. Możesz komuś sprezentować skarpetki w pieski, jeśli to właśnie jest jego ulubione zwierzę lub z przedstawiające komputer, jeśli interesuje się informatyką. Innym świetnym prezentem będzie książka, jeśli osoba przez Ciebie obdarowywana uwielbia zatapiać się w inne światy i poznawać różnych ciekawych bohaterów! Możesz również wręczyć komuś ramkę ze zdjęciem, które będzie przedstawiało Ciebie i tę osobę - jest to świetny pomysł na zatrzymanie jakiejś super chwili w ramce. Drobne upominki są ciekawą formą prezentu, ponieważ bardzo często można je spersonalizować i sprawić, że będą naprawdę wyjątkowe. 

Bukiet kwiatów

Kwiaty są najpopularniejszymi formami prezentu w Polsce. Można je wręczyć z każdej okazji! Oto nasze bukietowe propozycje:

  • Bukiet Artemida - ta kompozycja w większości składa się z różnych różowych kwiatów, które dopełnia zieleń dekoracyjna. A jakie kwiaty można znaleźć w tym bukiecie? Będą to oczywiście tulipany, które są jednymi z najbardziej lubianych kwiatów. Piękne różowe różne dodadzą kompozycji romantyczności, a bardziej fioletowe goździki sprawią, że bukiet będzie wyrazistszy. Oprócz nich w tej propozycji można znaleźć różowe alstromerie oraz eustomy o tym samym kolorze. Całość związana jest ładną wstążką!
  • Vivat! - jest to wyjątkowy bukiet, w którym przeważa kolor fioletowy, ale można również w nim znaleźć kwiaty w kolorze różu, zieleni oraz beżu. To właśnie eustomy będą w tym odcieniu, a dodatkowo możesz w tej kompozycji znaleźć różne o różnych kolorach różu oraz zieleń dekoracyjną. Wszystko będzie przyozdobione fioletową organzą oraz splecione słomkową rafią. 

Bukiety możesz zamawiać w trzech rozmiarach: mały, średni i duży. Będą się one od siebie różniły ceną. Dodatkowo do każdej kompozycji możesz dołączyć upominek w postaci kawy, misia pluszowego czy wina. 

Kosze prezentowe

Od kilku lat częstymi prezentami na różne okazje są kosze prezentowe, które różnie świetnie sprawdzą się jako upominek na koniec roku! Jakie kosze będą najlepsze? 

  • Kokosowa skrzynka - jest to propozycja dla prawdziwych miłośników kokosa, ponieważ w tym wiklinowym koszu można znaleźć migdały oblane białą czekoladą z kokosem, czekoladę białą z kokosem czy praliny Ferrero Rafaello. Dodatkowo osoba nim obdarowana będzie mogła znaleźć jeszcze kilka pysznych smakołyków!
  • Pełnia Szczęścia - jest to większa propozycja, w której znajdziesz herbatę, wiśnie w czekoladzie, miętowe dropsy, czekoladki oraz różne czekolady, miód, kawę czy paluszki czekoladowe. Atutem tej skrzynki jest białe wino półwytrawne, które pochodzi z Macedonii! 

Wręczenie komuś prezentu na koniec roku, to świetny pomysł, aby bez pomocy słów podziękować bliskiej nam osobie, za to, co zrobiła lub po prostu, za to, że jest. Sprezentuj komuś mały upominek, który będzie spersonalizowany lub postaw na bukiet kwiatów, który również jest świetnym wyborem. Jeśli masz więcej funduszy, to możesz kupić komuś kosz prezentowy z mnóstwem smakołyków! Opcji jest naprawdę wiele, a to, co wybierzesz, zależy tylko od Ciebie!