Książka z dedykacją - niepowtarzalny podarunek

Książka jest jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów - wystarczy dopasować ją do wieku i zainteresowań osoby, którą chcemy obdarować. Szczególne wrażenie może sprawić wyjątkowy, spersonalizowany egzemplarz, z napisaną przez nas dedykacją, która zostanie wydrukowana na pierwszej stronie.

Wyjątkowa dedykacja

Książka z dedykacją to prezent, który sprawi, że osoba obdarowana poczuje się niezwykle. Zamówiony przez nas egzemplarz charakteryzował będzie się spersonalizowanym napisem pamiątkowym, który zostanie zamieszczony na pierwszej stronie. Każdy produkt jest drukowany indywidualnie, specjalnie na zamówienie, co nadaje naszemu podarunkowi wyjątkowości. Kto przecież nie chciałby mieć na swojej półce tytułu, którego tom został wydrukowany specjalnie z myślą o nim? W ofercie możemy znaleźć wiele utworów, które podbiją serca każdego obdarowanego. Tutaj możemy wymienić chociażby “Zmysłowe życie roślin” Daniela Chamoviza, która przenosi nas w świat naszych zielonych podopiecznych, które trzymamy w domu. Miłośnikom historii bez wątpienia przypadnie do gustu “Hatszepsut. Kobieta, która została królem”, będąca biografią egipskiej królowej o wyrazistej osobowości, która nazywa jest "pierwszą feministką starożytności".

Niepowtarzalny podarunek dla niej

Wśród książek, w których umieścić możemy naszą wyjątkową dedykację, znajduje się wiele tytułów skierowanych w szczególności dla pań. Tutaj możemy wskazać przykładowo “Moją wielką miłość”, której akcja dzieje się w okresie międzywojennym. Jest to portret Franciszka Fiszera, przyjaciela wielu poetów, filozofa ściśle związanego z kręgami artystycznymi tamtych czasów. Ciekawą propozycją mogą być “Córki rozbójniczki”, czyli historie silnych kobiet, które dla wielu pań mogą okazać się inspiracją oraz motywacją do działania, ale także wsparciem w chwilach słabości. Na fanki powieści czeka “Irena” Małgorzaty Kalicińskiej i Barbary Grabowskiej, która opowiada historię skomplikowanej relacji pomiędzy matką, a córką.

Spersonalizowana książka w prezencie dla mężczyzny

Książka z dedykacją okaże się także świetnym prezentem dla mężczyzn. Warto wspomnieć chociażby o takiej lekturze jak “Mroczny rynek. Hakerzy i nowa mafia”, która odsłania kulisy internetowego rynku przestępczego. Dla panów, którzy są ojcami świetnym rozwiązaniem będzie “Dziennik taty”, który wyszedł spod pióra Tomasza Kwaśniewskiego. Jest to zbiór felietonów, poruszających te sfery rodzicielstwa, o których wielu z nas nie lubi rozmawiać. Autor opowiada o trudnościach, porażkach związanych z rolą rodzica, ale nie brakuje również opisów chwil radości i szczęścia. Dla fanów podróży znaleźć możemy pełną zaskakujących faktów książkę “Włosi” Johna Coopera, który w tym kraju spędził 15 lat w roli korespondenta zagranicznego.

Książka z dedykacją podbije serce każdego mola książkowego, szczególnie jeśli jest on zwolennikiem tradycyjnych, drukowanych egzemplarzy. Na pewno zajmie ona wyjątkowe miejsce w biblioteczce obdarowanej osoby, a po latach wywoła wiele miłych wspomnień.