Personalizowany prezent na Dzień Matki

Ukochanym Mamom w dniu ich święta warto wręczyć niepowtarzalne prezenty. Zamiast standardowego bukietu kwiatów, najlepiej wybrać podarunki podkreślające wyjątkowość okazji, a zarazem miłość i szacunek, którymi darzymy nasze rodzicielki. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji personalizowanych prezentów na Dzień Matki.

Eleganckie flowerboxy

flowerboxW ofercie kwiaciarni można znaleźć wiele oryginalnych prezentów, wyróżniających się nietypowymi formami. Spośród nich uwagę zwracają przepięknie wykonane, niezwykle subtelne flowerboxy. Składają się one z delikatnych, pastelowych róż (w łagodnym, różowym odcieniu) oraz okrągłego, białego pudełka. Tego rodzaju podarunek doskonale prezentuje się postawiony w wybranym miejscu domu, a co równie istotne jest bardzo praktyczny. W środku kwiatowego pudełka znajdują się bowiem fiolki zapewniające roślinom odpowiedni poziom wilgotności. Z okazji Dnia Matki do dostępnych flowerboxów można dołączyć list w szklanej butelce, zawierający samodzielnie przygotowane życzenia lub sentencję.

Personalizowany prezent ze zdjęciem

Świetnym pomysłem na prezent w Dniu Matki są również duże kosze zawierające moc luksusowych słodkości. Każdej Mamie z całą pewnością zasmakują oryginalne praliny, trufle oraz deserowe czekolady. Dodatkowo, w okazałych, wiklinowych koszach znajdują się także aromatyczne kawy oraz herbaty, które uprzyjemnią relaks w wiosenne popołudnia. Ogromną radość ukochanym Mamom bez wątpienia sprawi uzupełnienie słodkich kompozycji rodzinnym zdjęciem w eleganckiej ramce. Najlepiej, aby było one pełne uśmiechu i idealnie nadawało się do postawienia na biurku lub kominku, codziennie przypominając o wspólnie spędzonych chwilach.

Dla miłośniczek literatury

Książka z dedykacjąRównie ciekawym rozwiązaniem jest podarowanie Mamie wciągającej i rozwijającej wyobraźnię lektury. Na stronie kwiaciarni można znaleźć różnego rodzaju propozycje książek, począwszy od powieści sensacyjnych i kryminałów, przez romanse, aż po praktyczne poradniki. Dlaczego książka to świetny pomysł na podarunek w Dniu Matki? Przede wszystkim dlatego, że można do niej wielokrotnie wracać, przeżywając ponownie czytane historie lub uzupełniać swoją wiedzę. Dzięki usłudze personalizacji produktów, w wybranej pozycji można umieścić specjalną dedykację, która zostanie wydrukowana bezpośrednio we wnętrzu książki.

Jeśli szukasz nietypowego prezentu na Dzień Matki, koniecznie zapoznaj się z ofertą kwiaciarni internetowej. Do grupy oryginalnych propozycji, które sprawią przyjemność każdej Mamie należą między innymi eleganckie flowerboxy oraz kosze zawierające słodycze i zdjęcie w ramce. Poza tym, warto również zdecydować się na zamówienie popularnych książek z własną dedykacją. Na co się zdecydujesz?