Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 96 h

Opis

Opis

Izabela Czajka-Stachowicz po raz kolejny przenosi nas do lat międzywojennych. Tym razem opisuje swój najtrwalszy związek z mężczyzną - filozofem i lekkoduchem Franciszkiem Fiszerem.

Jest rok 1930. Młoda Bella i jej mąż, architekt Jerzy Gelbard, wracają do Warszawy po kilkuletnim pobycie w Paryżu. Częsta nieobecność Jerzego sprawia, że dziewczyna często spędza czas w towarzystwie bywalców kawiarni Ziemiańska. Kiedy spotyka 70-letniego Fiszera, szybko nawiązuje się między nimi nić porozumienia. "Franuś" zaczyna regularnie bywać w domu Gelbardów.

Z czułych i barwnych anegdot i opowieści Czajki wyłania się oryginalny obraz Fiszera - dzielnego dziedzica, który przejadł cały majątek i filozofa, który nie napisał ani jednej książki, wiernego przyjaciela poetów, który Lesmana uczynił Leśmianem.

Książka na zamówienie - Twój egzemplarz zostanie wydrukowany indywidualnie. Dzięki temu masz możliwość umieszczenia dedykacji bezpośrednio w oryginalnej książce! Stwórz unikatowy prezent.

Tekst dedykacji wpisz w polu "tekst na grawer".

Pamiętaj: Zamówiona książka trafi bezpośrednio do odbiorcy osobnym kurierem niezależnie od pozostałych zamówionych produktów, w terminie do 2-3 dni roboczych od wybranej daty.
Oczekuj unikatowej przesyłki!

Dostępność: Cały rok

Skład: książka z dedykacją

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.