Bukiety na Dzień Matki - wybierz najpiękniejszy!

Dwudziesty szósty maja to bardzo ważna data w kalendarzu - Dzień Matki. Mamy to osoby, które są z nami zawsze, wspierają nas jak nikt inny i znają odpowiedź na każde nurtujące nas pytanie. Warto w tym szczególnym dniu podziękować im za trudy, jakie włożyły lub wciąż wkładają w nasze wychowanie. Najlepszym podarunkiem z tej okazji jest piękny bukiet.

Jakie kwiaty wybrać na Dzień Matki?

Prezent na Dzień Matki musi być przede wszystkim od serca, zgodny z preferencjami jednej z najważniejszych osób w naszym życiu. Kwiaty to wcale nie musi być banalny, tradycyjny wybór pozbawiony pomysłu! Oryginalny bukiet potrafi wywołać uśmiech na twarzy i wyrazić wdzięczność. Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy, dlatego warto podkreślić ten piękny czas w roku wybierając kolorowe, nawiązujące do zbliżającego się lata wiązanki. Kwiaciarnie zaopatrują się w tym czasie w ogromne ilości pięknych, świeżych kwiatów - najpopularniejszymi są oczywiście tulipany i róże, ale nie można zapominać również o frezjach, goździkach oraz margaretkach. Bukiet dla Mamy to, jak sama nazwa wskazuje, bukiet stworzony dla bohaterek dnia codziennego! To połączenie wszystkich najpiękniejszych majowych kwiatów zachowane we wspaniałych, różowych odcieniach.

Spektakularne i oryginalne bukiety

Nasze mamy są wyjątkowe - z tym zgodzimy się wszyscy. Jeśli lubią niestandardowe rozwiązania, warto zaskoczyć je oryginalnym bukietem. Bukiet Polny pozwoli wrócić myślami do majowych dni sprzed lat. Jako małe dzieci, często 26 maja był powodem, dla którego wspinaliśmy się na wyżyny swojej kreatywności tworząc własnoręcznie wykonane laurki lub zbierając kwiaty, w które obfituje ten piękny miesiąc. Taka wiązanka nawiąże do tych czasów dzięki swojemu niepowtarzalnemu, rustykalnemu charakterowi. Jeśli pragniecie obdarzyć mamę pucharem w podziękowaniu za wszystko, co dla nas zrobiła, proponujemy bukiet "Słoneczny puchar" zachowany w delikatnej kolorystyce. Przebojowe mamy bez wątpienia docenią bukiet Like It, który przyciąga wzrok dzięki swojemu promiennemu, jaskrawemu wyglądowi. Połączenie santini, gerberów, gipsówek oraz anemonów wspaniale dopełni każde mieszkanie.

Upominek z przesłaniem

Kwiaty mogą cieszyć nie tylko przez dwa tygodnie. Storczyk w doniczce to świetna propozycja dla tych, którzy pragną wywoływać uśmiech na twarzy mamy każdego dnia. Przy odpowiedniej pielęgnacji będzie przypominał o tym pięknym dniu przez długie lata. Do każdego upominku warto dołączyć kartkę lub laurkę. Dzięki takiemu drobnemu gestowi można przekazać najwspanialsze życzenia, które niekiedy wzruszą do łez. Jesteśmy pewni, że mama niejednokrotnie wróci do tego upominku i przeczyta to na poprawę humoru po niełatwym dniu. Świetnym rozwiązaniem mogą okazać się również ulubione słodycze lub własnoręcznie upieczone ciasto jako dodatek do wiązanki, który pokaże, że znamy naszą mamę i jej preferencje.

O swojej mamie oczywiście trzeba pamiętać na co dzień, nie tylko w dniu jej święta. Jednak w ten szczególny dzień warto jeszcze bardziej podziękować za wszystko, co dla nas zrobiła i wręczyć jej cudowny bukiet.