Kwiaty dla Taty - wybór kompozycji

Kwiaty wcale nie należą do typowo damskich podarunków. Kolorowe kompozycje sprawdzą się również w roli prezentu z okazji dnia ojca, szczególnie jeśli wybierzemy bukiet do którego dołączona będzie miła niespodzianka.

Kolorowe kwiaty dla taty

Dzień Ojca jest radosnym czasem, kiedy to wszyscy świętujemy i razem z naszymi tatusiami zwyczajnie cieszymy się okazją do tego, aby wspólnie spędzić chociaż kilka chwil. Właśnie dlatego kompozycja, którą wybierzemy powinna kojarzyć się pozytywnie, w związku z czym postawmy na jak najbardziej radosne kwiaty. Wśród takich możemy wskazać, między innymi, Bukiet z piwem,  który poza tym, że składa się z cudownie wyglądających i pachnących roślin, dodatkowo daje nam możliwość podarowania ogólnie lubianego napoju, który przyniesie orzeźwienie - szczególnie w gorące dni. Inną propozycją będzie Bukiet paryski, który na myśl nasuwa czas spędzony przy kawie w stylowych francuskich kawiarenkach. Jest tak za sprawą delikatnego, lecz jednocześnie wesołego połączenia różnobarwnych róż, margaretek z goździkami oraz dużą ilością zieleni dodającej całości świeżego powiewu.

Róże w “męskim” wydaniu

W roli prezentu dla ojca, wspaniale sprawdzą się róże, jednak warto jest zwrócić na te w mniej standardowych wydaniach, jak chociażby Flowerbox z whiskey. Za efekt odpowiada tutaj przede wszystkim eleganckie, ciemne pudełko, które cudownie kontrastuje z czerwonymi kwiatami, gdzie zostały umieszczone. Dodatkowo, do całej kompozycji, dołączono butelkę oryginalnej whisky Bushmills, która spełni oczekiwania nawet największych smakoszy. Jeśli jednak wiemy, że nasz tata jest zwolennikiem bardziej tradycyjnych rozwiązań, nie ma problemu - w takim przypadku możemy zamówić Bukiet orzeźwiający. Do pięknych, żółtych roślin, dodany został męski akcent w postaci sześciu butelek dobrego piwa!

Słoneczny bukiet dla taty

Czerwiec to miesiąc długo wyczekiwany przez wszystkich, ze względu nie tylko na Dzień Ojca, lecz także początek lata! Dlatego właśnie dobrze jest zdecydować się na kwiaty w słonecznych barwach, zwłaszcza, że żywe kolory pozytywnie oddziaływują na nasze samopoczucie, szczególnie jeśli dodatkowo pięknie pachną. Uśmiech na twarzy każdego taty, bez wątpienia, wywoła Bukiet Słoneczny. Dzieje się tak za sprawą połączenia cudownych gerberów, z delikatnymi liliami oraz różami. Rośliny w takich barwach wniosą dużo ciepła, a także poprawią humor nawet w dni, gdy na dworze jest szaro i ponuro. W wyrażeniu naszych uczuć pomóc mogą nam również Kwiaty Słoneczne, czyli tradycyjne żółte róże, którym elegancji dodaje subtelne przystrojenie. Przy takich pięknych kompozycjach na bok schodzą wszelkie kwestie związane z symboliką koloru, ważne jest, aby wybrany przez nas bukiet sprawił dużo radości obdarowanej osobie.

Piękne bukiety sprawdzają się nie tylko dla kobiet, kolorowe kompozycje, bez problemu, podarować możemy również mężczyźnie. W szczególności nie wolno nam o tym zapomnieć przy okazji tak wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Ojca.