Eleganckie bukiety do 100 zł

Każdy lubi dostawać kwiaty, jednak wręczanie ich drugiej osobie, jest równie ekscytujące. Niekiedy okazja wymaga od nas, aby bukiet był niezwykle elegancki i stosowny, jednak takie kwiaty kojarzą nam się ze sporym wydatkiem. Oto propozycje eleganckich bukietów poniżej 100 zł, które można wysłać na drugi koniec Polski, a także za granicę.

Klasyka - bukiet świeżych róż

Niezawodnym sposobem, aby stworzyć elegancki bukiet jest wykorzystanie róż jako podstawy. W zależności od okazji, warto zwrócić uwagę na kolor wybranego kwiatu. Klasyczne, czerwone róże najlepiej zostawić dla najbliższych - drugiej połówki, rodziny czy najserdeczniejszych przyjaciół, którzy nie odbiorą romantycznej czerwieni za wyznanie gorących uczuć. Najbardziej neutralnym kolorem róż jest odcień herbaciany, który kojarzy się z pięknem natury, wschodem słońca i spokojem, jest on przy okazji bardzo elegancki. Poszukując bukietu dla młodej kobiety, można zdecydować się na świeży, jaskrawo-różowy bukiet.

Wiosenne tulipany

W okresie wiosennym, warto decydować się na sezonowe kwiaty, które będąc elegatulipanki do 100 złnckie, jednocześnie wprowadzą do pomieszczenia wiele świeżości i nowoczesności. Poszukując takowego bukietu, to tulipany będą najlepszą decyzją. Znaleźć je można w wielu, przepięknych kolorach. Od żółtych, przez różowe, do czerwonych i białych. Dzięki niższej cenie tulipanów od róż, jest się w stanie stworzyć bukiet większy, aniżeli różany, mieszcząc się w przedziale 100 zł.

Elegancki bukiet ze słodkim dodatkiem

Do każdych z wybranych kwiatów, można zdecydować się na słodki upominek, jako dodatek do eleganckiego bukietu. Jest to bardzo pozytywnie odbierany gest, szczególnie jeżeli wybrana czekolada jest wysokiej jakości. Niezależnie od okazji, warto wybrać własnoręcznie robioną tabliczkę, która zamknięta jest w estetycznym opakowaniu. Czekolada będzie idealnie komponować się z eleganckim, różanym bukietem, jak i tym wiosennym. Podkreśli ona pozytywny wydźwięk oraz szacunek do drugiej osoby.

Alternatyw dla tradycyjnego wręczania kwiatów jest wiele. Najlepszą opcją, aby z krótkim czasie oraz z niskim budżetem zaskoczyć drugą osobę świeżym bukietem jest kurierska dostawa kwiatów. Wystarczy określić swoją kwotę, wybrać najpiękniejsze kwiaty, wpisać adres oraz termin dostawy, a lokalna kwiaciarnia zrealizuje zamówienie zlecając kurierowi wysyłkę pod wskazany adres. Nic prostszego!