Poczta Kwiatowa na premierze filmu Kobiety Mafii 2

We wtorkowy wieczór w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się premiera filmu “Kobiety mafii 2”. Jest to kolejna część kultowej już serii, którą reżyseruje Patryk Vega. Nie tylko wzięliśmy udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, ale też byliśmy jego oficjalnym patronem.

“Kobiety Mafii”

Pierwsza część serii weszła do kin 22 lutego 2018 roku, a niemal dokładnie rok później zadebiutowała kolejna. Druga z opowieści o kobietach mafii skupia się na historii Niani, w tej roli fenomenalna Agnieszka Dygant, która wraz ze swoim gangiem przygotowuje się do olbrzymiej akcji przemytniczej, jednak towar po dotarciu do kraju ginie… W filmie powracają też inne, dobrze już znane twarze: Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke) i Siekiera (Aleksandra Popławska).

Premiera filmu “Kobiety Mafii 2”

Wieczorny seans, który odbył się 19 lutego zgromadził prawdziwą śmietankę towarzyską. Poczta Kwiatowa należała do grona szczęśliwców, którzy zobaczyli premierę filmu “Kobiety Mafii 2”, bowiem każdy w świecie show biznesu chciał tego dnia znaleźć się właśnie w Złotych Tarasach w Warszawie. Pokaz produkcji swoją obecnością uświetnili aktorzy, między innymi: Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk i Aleksandra Popławska. Po projekcji zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz bukietami czerwonych kwiatów, które przygotowała Poczta Kwiatowa.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć pokaz filmu jeszcze przed oficjalną premierą, która odbędzie się już 22 lutego. Zdecydowanie polecamy wybrać się do kin na najnowszą produkcję Patryka Vegi - trzyma w napięciu aż do ostatniej minuty!Kobiety Mafii 2

Kobiety Mafii 2Kobiety Mafii 2

Kobiety Mafii 2