Czerwiec jako miesiąc róż - poznaj nasze bukiety!

W czerwcu rozpoczęło się astronomiczne lato, co oznacza znaczne zwiększenie temperatur. Dzięki temu wiele roślin budzi się do życia i to właśnie w czerwcu niektóre kwiaty wyglądają najpiękniej z całego roku. Tak właśnie jest z różami! Mają one różne wielkości oraz kolory, dlatego tak wiele osób jest ich fanami. Dodatkowo przepięknie pachną, dlatego na rynku dostępne są kosmetyki właśnie o zapachu róż! Poznaj najpiękniejsze bukiety z róż w czerwcu!

Czerwiec jako miesiąc róż - poznaj nasze bukiety!Poznaj różane kompozycje w czerwcu!

Bukiety z różami biją rankingi popularności nie tylko w kwiaciarniach stacjonarnych, ale również tych internetowych. Róża to przepiękny kwiat, który potrafi zachwycić prawie każdego, dlatego  niektóre firmy utworzyły na swoich stronach nawet osobne zakładki, gdzie klienci mogą znaleźć tylko bukiety wykonane z róż! Tak właśnie zrobiła Poczta Kwiatowa, a oto kilka najpopularniejszych propozycji właśnie od nas! 

Bukiet rubinowy jest nieodzownym bestsellerem, ponieważ składa się z pięknych i dużych krwistoczerwonych róż, które świetnie sprawdzą się jako prezent dla ukochanej osoby. Ta konkretna kompozycja składa się z dwudziestu pięciu czerwonych róż, które ozdobione są zielenią dekoracyjną, a całość umieszczona została w szklanym wazonie. Jeśli lubisz klasyki, to ten bukiet będzie dla Ciebie idealny!

Kolorowe różne to kompozycja kwiatowa składająca się z 15 kolorowych róż, między innymi białych, różowych, czerwonych i pomarańczowych oraz z delikatnej gipsówki. Całość otoczona jest zielenią dekoracyjną oraz wstążką. Będzie to idealny podarunek dla przyjaciółki czy dla nastolatka z okazji urodzin, ponieważ kolorowe różne właśnie kojarzą się z beztroską i szczęśliwymi chwilami. 

Kwiaty powabne, to bukiet róż, który wyróżnia się swoją elegancją i pięknym wyglądem, ponieważ składa się z 15 białych róż, gipsówki, hypericum oraz zieleni dekoracyjnej. Kompozycja ta będzie świetnym prezentem z okazji ślubu czy dla ukochanej osoby, która niedługo obchodzi urodziny. 

Jeśli szukasz romantycznego prezentu dla swojej ukochanej kobiety, to koniecznie zwróć uwagę właśnie na ten bukiet! Składa się on z trzynastu różowych róż, które otoczone są zielenią dekoracyjną oraz organzą. Jeśli czeka Cię rocznica ślubu, urodziny drugiej połówki lub po prostu chcesz jej sprawić przyjemność, to ta kompozycja będzie wręcz idealna! 

Obecny miesiąc można by określić jednym sformułowaniem: czerwiec - czas róż! Róże są bardzo popularne przez cały rok, jednak warto zwrócić na nie uwagę właśnie w połowie roku, kiedy to można w kwiaciarniach znaleźć najpiękniejsze kolory i ich połączenia. Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jakie bukiety z róż w czerwcu warto kupić!