5 pomysłów na Mikołajkowe prezenty

Mikołajki to czas, kiedy już wszędzie unosi się niepowtarzalny, świąteczny klimat! Zapach świerku, kolorowe lampki i wszechobecna świąteczna muzyka: to wszystko sprawia, że jesteśmy weselsi i chcemy nawzajem sprawiać sobie drobne przyjemności. Pierwszą okazją do tego jest właśnie 6. grudnia - poznaj nasze 5 pomysłów na Mikołajkowe prezenty. Wszystkie prezenty wysyłamy pod wskazany adres, dlatego nie musisz wychodzić nawet z domu żeby zostać świętym Mikołajem!

kosz prezentowy przysmaki RudolfaOdkryj swoje wewnętrzne dziecko na Mikołajki!

Na Mikołajki cieszą się nie tylko najmłodsi, z niecierpliwością wyczekują ich też dorośli! Nie wiesz czym najlepiej obdarować swoich bliskich? Pamiętajmy, że 6. grudnia zgodnie z tradycją przede wszystkim królują drobne podarunki i przepyszne słodycze. Wieść, że coraz bliżej święta przyniesie nam w tym dniu zestaw Świąteczna Nowina. W pięknie udekorowanym koszyku znajdziemy prawdziwe pyszności, jak delikatne praliny wysokiej jakości, deserowe krążki, kruche ciasta, czy herbata do której możemy dodać również znajdującego się w prezencie miodu: jest to świetna metoda na poprawienie swojej odporności!

Uroczy prezent rozjaśni grudniowy wieczór

Kto z nas nie zna historii o reniferze ze świecącym czerwonym nosem, który uratował święta? Nasz prezent, jakim jest kosz Przysmaki Rudolfa, może nie ma aż takiej mocy, jednak na pewno rozchmurzy nie jedną smutną minę! A to dzięki cudownym łakociom, które w nim znajdziemy. Orzechy laskowe w czekoladzie, marcepanowe batony czy też ciastka w uroczej, okolicznościowej, puszce sprawdzą się fantastycznie - obdaruj najważniejsze osoby uroczym podarunkiem!

Podarunek dla małej księżniczki

Oczywiście nie możemy zapomnieć o najmłodszych, którzy często z podekscytowania na myśl o tym, co zostawił im święty Mikołaj nie śpią całą noc. Dla wszystkich miłośników różowego koloru mamy podarunek, który zapewni dużo ciepła! A mianowicie mówimy tutaj o zestawie jakim jest Bałwanek z kocykiem dla dziewczynek. Urocza maskotka z ciepłym kocem będą świetnym dopełnieniem dziecięcego łóżeczka: zarówno wśród mniejszych jak i starszych dzieci!

Mikołajkowa skarpeta pełna prezentów

Co jeszcze świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla naszych małych łobuziaków? Prezentem, który na pewno zaskoczy i ucieszy wszystkie dzieci jest Mikołajkowa skarpeta, a w niej same dobrodziejstwa! Kolorowe żelki, pomarańczowe dropsy razem z jajkiem niespodzianką i Fritz-kolą wywołają uśmiech na twarzach naszych milusińskich, lecz będą też świetnym rozwiązaniem dla dorosłych, którzy chcą wewnątrz siebie poszukać tego małego dziecka kochającego kolorowe łakocie!

Mikołajki w romantycznym klimacie

Co podarować na Mikołajki drugiej połówce? Naszym zdaniem idealnym rozwiązaniem będą piękne kwiaty w świątecznym klimacie! Czerwone róże, jak wszyscy doskonale wiemy to symbol romantycznej miłości, jednak jeśli delikatnie przyprószyć je śniegiem i dodać bombki tworzą cudowny prezent dla ukochanej osoby - dlatego koniecznie zwróćmy uwagę na zniewalający Bukiet Świąteczny!

Prezenty Mikołajkowe, chociaż niewielkie mogą być naprawdę urocze! Wystarczy tylko poszukać cudownego podarunku i zamówić naszym zdaniem ten idealny!