5 najlepszych prezentów na Dzień Matki!

Dzień Matki to jedna z ważniejszych dat w kalendarzu, dlatego konieczne jest, aby zaopatrzyć się w idealny prezent. Zastanawiasz się co podarować? Poznaj naszych pięć najlepszych propozycji!

Prezent "Jej Marzenie"

Uczta z okazji Dnia Matki

Prawdziwa Uczta dla zmysłów to genialny pomysł na prezent z okazji Dnia Matki. Sprawdzi się nawet dla najbardziej wymagających, a to ze względu na bogatą zawartość zestawu. Znajdziemy w nim eleganckie praliny, ciasteczka maślano-czekoladowe, a także najwyższej jakości czarną herbatę liściastą oraz kawę. Do tego podarunek został wzbogacony o dobre wino - w sam raz aby wznieść nim toast za zdrowie naszych mam!

Wieczorny zestaw do świętowania

Belgijska czekolada, sycylijski dżem i brazylijska kawa? Czy to nie brzmi jak prezent idealny? Zestaw wieczorny podarowany z okazji Dnia Matki bez wątpienia świetnie sprawdzi się podczas wspólnego świętowania, niezależnie od pory dnia! Znajdziemy w nim pyszne czekoladki i pralinki wyprodukowane właśnie ze słynącej na całym świecie z wysokiej jakości czekolady prosto z Belgii. Słodycze będą wspaniale smakować w towarzystwie jednej z dwóch herbat, które także umieszczono w zestawie czy też napoju bardziej pobudzającego, którego ziarna pochodzą z niemal drugiego końca świata!

Spełnienia marzeń!

Oczywiście najlepszych życzeń w Dniu Matki nie powinno zabraknąć! Jednak dobrze jeśli wraz z ciepłym słowem na ustach wręczymy naszej mamie cudowny podarunek. Takim niewątpliwie jest kosz prezentowy "Jej marzenie”. Całość utrzymana jest w optymistycznej różowej kolorystyce. A co dokładnie tam znajdziemy? Wskażmy chociażby czekoladki z nadzieniem o smaku różnych koktajli alkoholowych, delikatne pralinki z kremem z orzecha włoskiego (w opakowaniu przypominającym torebkę) czy białą czekoladę Toblerone.

Czas na przerwę!

Warto z okazji Dnia Matki zafundować naszej mamie miłą przerwę od wszystkich zajęć, którymi na co dzień jest pochłonięta. I tutaj strzałem w dziesiątkę okaże się zestaw Przerwa na herbatę z ciastkami w stylowej puszcze, rozpuszczającymi się w ustach pralinami, pyszną mleczną czekoladą czy też, co wielu może zainteresować - migdałami z cynamonem. Do tego nie brakuje oczywiście wysokiej jakości liściastej herbaty. Całość umieszczona została w wiklinowym koszu, dzięki czemu prezentuje się naprawdę znakomicie!

Owocowa rozkosz w Dniu Matki

Zestaw Ogród rozkoszy to prawdziwa owocowa uczta! Na pierwszy plan wysuwa się tutaj malinowy likier, w towarzystwie którego znajdziemy chociażby wiśnie w czekoladzie, orzechy z kokosem, dropsy w tropikalnych smakach czy też jedyną w swoim rodzaju różową czekoladę. Jak to w ogrodzie, nie brakuje tutaj kwiatów - jednak te także są są do zjedzenia, ponieważ urocza róża wykonana również została z czekolady.

Wspaniałe prezenty na Dzień Matki? Jesteśmy przekonani, że każdemu udało się znaleźć idealną propozycję, która ucieszy jego mamę!