Bezpieczna dostawa kwiatów z Pocztą Kwiatową!

Poczta kwiatowa, niezależnie od warunków, dba o zachowanie wszelkich procedur związanych z bezpieczeństwem naszych klientów. Dlatego bez żadnych obaw, możesz sprawić najbliższym wyjątkową niespodziankę, nie musząc nawet wychodzić z domu.

Bezpieczna dostawa kwiatów

Wszystkie kwiaciarnie, z którymi współpracujemy wdrożyły dodatkowe procedury mające na celu zapewnić jak najwyższą jakość i bezpieczeństwo pełnionych przez nas usług. Stosujemy się do wszystkich zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, dlatego wprowadziliśmy nowe rozwiązania, mające zapewnić satysfakcję klientów z zakupów. Zarówno floryści jak i kurierzy, realizujący przesyłkę z wyjątkową dbałością przestrzegają zasad higieny; między innymi, przed każdym wykonaniem bukietu oraz jego dostarczeniem starannie myją ręce specjalnie przystosowanymi do tego środkami. Istnieje również możliwość, po wcześniejszym poinformowaniu naszego klienta, pozostawienia paczki przed drzwiami oraz, w przypadku firm przekazania ich w recepcji. W trosce o zdrowie zarówno osób z nami współpracujących, a także zamawiających chwilowo zawiesiliśmy dostawy kwiatów do szpitali.

Planowa dostawa

Bez żadnych zmian, nasze dostawy realizowane są planowo. Oznacza to, że na terenie Polski zarówno kwiaty i prezenty na czas trafiają pod adresy w całym kraju, istnieje również opcja osobistego odbioru we współpracujących z nami kwiaciarniach. Na bieżąco pod kontrolą mamy sytuację we wszystkich regionach - w razie jakichkolwiek utrudnień będziemy informować o nich poprzez różne kanały komunikacyjne. Nadal rozwozimy również zagranicą, jednak w państwach o wysokim stopniu zagrożenia mogą wystąpić delikatne opóźnienia. Poczta Kwiatowa daje możliwość obdarowania najbliższych, mieszkających w każdym zakątku kraju, bez konieczności wychodzenia z domu; cały proces składania zamówienia przebiega online, a kurier może dostarczyć piękny bukiet lub prezent bezpośrednio pod adres osoby, której niespodziankę chcemy zrobić.

dla przyjaciółkiZostań w domu - wyślij kwiaty!

Wybierając Pocztę Kwiatową możemy sprawić niespodziankę bliskim żyjącym na terenie całej Polski. Dzięki temu, bez względu na panująca sytuację, nie musimy rezygnować z obdarowywania ukochanych osób wyjątkowymi upominkami, z okazji ich urodzin, imienin czy innych świąt. Kwiaty także świetnie sprawdzą się, żeby okazać wsparcie najbliższym. Piękny, różowy zestaw Prezent dla przyjaciółki, składający się z czekoladowych róż i butelki pysznego, jogurtowego wina będzie genialnym pomysłem na podarunek dla każdej pani. A co zrobić, gdy nasza druga połówka znajduje się daleko od nas? W takich okolicznościach dobrze jest zwrócić uwagę na stylowy Flowerbox z czekoladową różą. Czerwone rośliny, będące symbolem romantycznej miłości, znajdujące się w czarnym pudełku wyglądają niezwykle efektownie!

Poczta Kwiatowa, stosując się do wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia, przykłada najwyższą wagę do dbałości o zdrowie  klientów, lecz także całej kadry realizującej zamówienia.