Poczta Kwiatowa laureatem nagrody Solidna Firma 2018

Podobnie jak w poprzednich latach, także w tym roku Poczta Kwiatowa otrzymała nagrodę Solidna Firma. To niezwykle ważne wyróżnienie, które motywuje cały zespół do dalszej, intensywnej pracy i nieustannej poprawy jakości usług. Sprawdźcie dlaczego uzyskanie miana Solidnej Firmy 2018 sprawiło nam ogromną radość.

Czym jest nagroda Solidna Firma?

Program Solidna Firma skupia się wokół promowania etycznych rozwiązań w biznesie. Nadrzędnym celem organizacji jest nagradzanie przedsiębiorstw, które w swoich działaniach zwracają uwagę na uczciwość, terminowość oraz szacunek dla konsumentów i innych podmiotów gospodarczych. Ponadto, program Solidna Firma wyróżnia także korporacje dbające o zwiększanie świadomości ekologicznej, przestrzegające zasady wolnej konkurencji i wzmacniające pozycję Polski na arenie międzynarodowej.

Poczta Kwiatowa w gronie laureatów

Począwszy od 2002 roku Poczta Kwiatowa znajduje się pośród zacnego grona laureatów nagrody Solidna Firma. Otrzymaliśmy zarówno Srebrny, jak i Złoty Certyfikat świadczący o wysokiej jakości naszych usług. Każdego dnia współpracujemy z niemal 1000 kwiaciarni na terenie kraju oraz 100 000 kwiaciarni na świecie. Wkładamy wiele energii w to, aby proponowane klientom oferty powstawały w pełnej zgodzie z obowiązującymi trendami, a polityka firmy była zaangażowana w działania społeczne oraz te dotyczące ochrony środowiska.

Dziękujemy za zaufanie

Nagroda Solidna Firma 2018 jeszcze bardziej motywuje nas do tego, by zmieniać się na lepsze i dążyć do doskonałości. Nieustannie staramy się poprawiać funkcjonowanie naszej kwiaciarni internetowej oraz poszerzać jej asortyment. W ogromie działań nie zapominamy również o wsłuchiwaniu się w głos konsumentów i dostrzeganiu ich potrzeb. Otrzymanie kolejnego certyfikatu to dla nas wielka radość, a największe podziękowania należą się Państwu - cieszymy się, że od wielu lat darzą nas Państwo zaufaniem i wspólnie z nami tworzą najlepszą Pocztę Kwiatową w Polsce.

Poczta kwiatowa Solidną Firmą 2018

solidna-firma-2

Solidna Firma 2018