Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Kobiety uwielbiają dostawać kwiaty - róże, tulipany, goździki... Jednak najczęściej wybierane przez mężczyzn są czerwone róże, które są symbolem miłości i namiętności.
Wiedząc, że kobiety oprócz kwiatów uwielbiają również czekoladę, Poczta Kwiatowa postanowiła to połączyć. W ten prosty sposób powstał niezwykły prezent - Flowerbox z czekoladową różą. Czerwone, żywe róże oraz w samym środku kremowa róża wykonana z czekolady pięknie komponują się w czarnym pudełku.
Główka róży wykonana jest z białej czekolady z dodatkiem aromatów i kolorantów, dzięki czemu otrzymaliśmy zachwycający kremowy kolor, ale również doskonały smak. Natomiast łodyga róży wykonana jest z czekolady mlecznej. Różę należy przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25 stopni.
Podaruj swojej ukochanej kwiaty w zupełnie nowej odsłonie.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.
Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować inną liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji.

Dostępność: Cały rok

Skład:
czerwone róże - 17-20 szt.
czarne pudełko okrągłe - średnica 17,5 cm
Kremowa róża z czekolady

Opinie zobacz więcej

Jest piękny! Róże świeże i czekoladowa różan na środku pyszne i pięknie prezentująca się :D
04.08.2020.r. Karolina J.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.