Jakie kwiaty podarować na Walentynki?

Walentynki to święto, które ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Wierzymy jednak, że tych pierwszych jest zdecydowanie więcej, ponieważ okazywanie uczuć to wspaniała rzecz, a 14 lutego to okazja, by wyrazić sympatię drugiej osobie. Pośród wielu pomysłów na walentynkową niespodziankę, tą najbardziej oczekiwaną będzie wręczenie bukietu. Jakie więc kwiaty wybrać na Walentynki? Przed takim dylematem każdego roku stają mężczyźni, którzy chcą podarować swojej ukochanej najpiękniejszy bukiet. Dlatego dziś podpowiadamy, jakimi kompozycjami można zdobyć serce swojej wybranki.

Klasyczne czerwone róże

Chcąc okazać kobiecie ogrom uczucia, jakim się ją darzy, warto postawić na czerwone róże – to właśnie ten kolor symbolizuje miłość, namiętność, ale też tęsknotę za ukochaną osobą. Nawet jeśli jesteście od siebie bardzo daleko, dzięki naszej usłudze możesz zrobić wyjątkową niespodziankę wysyłając kwiaty z miłosnym liścikiem. Walentynkowe kompozycje zdobimy eleganckimi akcentami i zestawiamy z pysznymi słodkościami.

bukietnamietnechwileslodkaniespodziankakwiatykrysztalowyblask

Choć dominującym kolorem bukietów na Walentynki jest właśnie czerwień, dla odmiany można wybrać te w różu - róże o delikatnej barwie są bardzo romantyczne i z pewnością doceni je każda kobieta, lubiąca pastelowe odcienie tego koloru.

bukietjutrzenkakwiatyrozanypoematbukietrumieniec

Tulipany – wyraź miłość kwiatami

W okresie walentynkowym oprócz róż, bardzo popularne są także tulipany. Na 14 lutego koniecznie w kolorze czerwieni – niech kwiaty wyrażą Twoje uczucia! Wiele Pań zamiast róż, zdecydowanie woli ten rodzaj kwiatów. W naszej ofercie nie brakuje takich kompozycji florystycznych, które zapierają dech w piersiach.

bukietzakochanetulipanykwiatymojekochaniebukietwspanialechwile

Pozostaje jeszcze jedna kwestia – wręczyć pojedynczy kwiat czy cały bukiet? Domyślamy się, że zarówno z pierwszej, jak i z drugiej opcji Twoja ukochana będzie zadowolona, jednak która kobieta nie ucieszyłaby się z wielkiego bukietu składającego się z jej ulubionych kwiatów? :)

Z okazji nadchodzących Walentynek życzymy Wam dużo miłości!