Zostań w domu - wyślij ukochanym wyjątkowy prezent

Obecne czasy i sytuacja pandemii nie zachęca do wychodzenia z domu. Istotne jest tutaj nasze bezpieczeństwo oraz troska o najbliższych. Jednak czasami mamy wielką chęć pomóc rodzinie lub przyjaciołom przetrwać ten trudny czas oraz okazać swoje wsparcie. Z pomocą przychodzi Poczta Kwiatowa, dzięki której możesz sprawić ukochanym wyjątkowy prezent bez wychodzenia z domu!

Cudowny prezent - niespodzianka

Na stronie Poczty Kwiatowej można znaleźć upominki, które nadają się na każdą okazję. Na długie jesienno-zimowe wieczory cudownie nada się zestaw z syropami, które wspaniale podkreślą aromat ciepłego herbacianego naparu. Ponadto, w koszu znajdują się również słodkie przekąski podobnie jak w zestawie jesienny wieczór. Oba te prezenty zawierają także elegancką metalową puszkę wysokiej jakości herbaty, która rozgrzeje całe ciało. Na poprawę humoru polecamy wysłać bliskiej osobie piękne goździki w bukiecie, które nie tylko wywołają uśmiech na twarzy, ale również sprawią, że ukochana osoba poczuje się zaopiekowana. Jeżeli ktoś z Twoich bliskich martwi się, że z jakichkolwiek powodów nie może odwiedzić cmentarza, to możesz zamówić usługę opieka nad grobami, w ramach której wskazany grób zostanie profesjonalnie oczyszczony, udekorowany eleganckimi chryzantemami oraz zapalone zostaną pamiątkowe znicze. Ponadto otrzymasz zdjęcie efektu końcowego, które możesz wysłać bliskiej osobie. A na zbliżające się mikołajki polecamy upominek o uroczej nazwie mikołajowa skarpeta, pod którą kryją się słodkości wraz z ozdobną skarpetką w pięknym wiklinowym koszyku.

Drewniane skrzynki z bogactwem witamin

W czasie zimniejszych miesięcy bardzo istotne jest dbanie o zdrowie nie tylko swoje, ale także bliskich. Najlepszą pomocą w tym są naturalne witaminy zawarte w darach natury. Dlatego polecamy zestaw zastrzyk zdrowia, który zawiera wiele świeżych i soczystych owoców w drewnianej skrzynce, a także bombę witaminową, czyli różnokolorowe warzywa. Sprawdzą się jako samodzielna przekąska, ale także można zrobić z nich przepyszne i zdrowe sałatki oraz surówki. Dbając o zdrowy tryb życia należy pamiętać, że najważniejszym posiłkiem jest śniadanie, dlatego zachęcamy do sprezentowania bliskiej osobie śniadaniowego zestawu, który zawiera wszystkie niezbędne produkty do zaspokojenia porannego głodu. Podobnie wyglądają zakupy mistrzów zawierające nie tylko produkty takie jak owsianka, ryż czy makaron, ale również świeże warzywa i owoce. Podarowanie komuś naturalnych witamin to wspaniały gest, który pokazuje, że troszczymy się o zdrowie i samopoczucie bliskiej osoby.

Błyskawiczna przesyłka

Poczta Kwiatowa oferuje proste i szybkie transakcje, dzięki którym nie musisz nawet wychodzić z domu, aby wesprzeć swoich bliskich. Bez ruszania się z ulubionego fotela masz możliwość wybrania wyjątkowego zestawu z setek innych propozycji, a później po prostu wskaż dowolny adres na terenie kraju. Nasza dostawa kurierska działa tak sprawnie, że Twoja przesyłka może dotrzeć do odbiorcy nawet tego samego dnia. Mamy także rozwiązanie w sytuacji, gdy nie znasz lub nie pamiętasz dokładnego adresu bliskiej osoby. Sprawdź naszą dostawę typu comfort. Wystarczy, że podasz telefon lub adres e mail odbiorcy, a my zajmiemy się resztą. Proste, prawda?

Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych działań. Jeżeli Twoi bliscy niezbyt dobrze znoszą sytuację pandemii, okaż im swoje wsparcie i wyślij jeden z wybranych prezentów. Bardzo istotne jest to, że nie musicie w ogóle wychodzić z domu! To niezwykle ważne, aby dbać teraz o bezpieczeństwo swoje i ukochanych nam osób.