Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Zostań w domu - łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Poczta Kwiatowa® wychodzi na przeciw temu stwierdzeniu. Nasza oferta powiększyła się o zakupy spożywcze z dostawą do domu. Nasza skrzynka z warzywami z dostawą to propozycja nie tylko wygodnych zakupów. To również pomoc w tych ciężkich czasach, którą możemy zaproponować Tobie i Twoim bliskim.
Zakupy mistrzów to zestaw w skrzynce składający się z produktów suchych, takich jak makaron, ryż oraz płatki owsiane, a także ze świeżych owoców i warzyw. Z takim zestawieniem bez problemu przygotujesz śniadanie oraz obiad, bez wychodzenia z domu.
Zamów warzywa w skrzynce wraz z innymi produktami i pomóż nam zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo Twoje i najbliższych. Pamiętaj, że nasze zestawy możesz zamówić z każdego miejsca na świecie, a my dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres. #zostanwdomu

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym.Termin realizacji zamówienia 24 godz. Widoczny na zdjęciu kosz jest przykładowy i może różnić się wizualnie od tego, który zostanie doręczony.

Dostępność: Cały rok

Skład:

Płatki owsiane
Makaron
Ryż
Mieszanka studencka
3xjabłko
1x Awokado
2x kiwi
1x Gruszka

Opinie zobacz więcej

Wszystko się zgadza mogę polecić
23.11.2020.r. Karol
Rodzice dostali wczoraj i byli z niego bardzo zadowoleni :)
17.11.2020.r. Marcin F.
Prezent przyjechał na czas i został bezpiecznie dostarczony. Dziękuje i pozdrawiam
06.11.2020.r. Janek

3 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje