Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

W obliczu zagrożenia pandemicznego z jakim musimy się wszyscy mierzyć, Poczta Kwiatowa® przygotowała Śniadaniowy Zestaw. Zakupy online stają się naszą codziennością, dlatego stworzyliśmy propozycję skrzynki śniadaniowej z ulubionymi i zdrowymi produktami dla całej Twojej rodziny.
W skrzynce znajdziesz suche produkty - płatki kukurydziane, owsiane, kaszę manną, ryż, makaron - oraz dodatki, które uzupełnią Twoje porcje śniadaniowe o pełnowartościowe elementy. Wszystkie produkty są fabrycznie zamknięte, dlatego możesz mieć pewność, że będą one najlepszej jakości.
Zamów zakupy śniadaniowe online i zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Dostarczymy produkty pod wskazany przez Ciebie adres - możesz również pomyśleć o seniorach i podarować im naszą skrzynkę śniadaniową. Dbaj o siebie i pozwól nam sobie pomóc. #zostanwdomu

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym.Termin realizacji zamówienia 24 godz. Widoczny na zdjęciu kosz jest przykładowy i może różnić się wizualnie od tego, który zostanie doręczony.

Dostępność: Cały rok

Skład:

Kasza
Makaron
Płatki śniadaniowe
Płatki owsiane
Mieszanka studencka
Ryż
Orzeszki ziemne
Drewniana skrzynka

Opinie zobacz więcej

Też ciesze się z usługi. Poczta nie zawiodła pomimo trudności
23.11.2020.r. Oliwier
Wysłałam do swoich rodziców i byli zadowoleni
18.11.2020.r. Jan
Jestem zadowolona z usługi. Wszystko przebiegło szybko, bezproblemowo i profesjonalnie :)
04.11.2020.r. Aleksandra B.

3 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje