W jaki sposób wysyłamy kwiaty za granicę?

Kwiaty to świetny pomysł na prezent! Będą idealnym upominkiem z okazji imienin czy urodzin, ale też miłym gestem na poprawę humoru! To uniwersalny podarunek, który perfekcyjnie sprawdza się nie tylko w określone święta. Łatwo obdarować nim osoby, które mieszkają blisko - jak wygląda jednak wysyłka kwiatów za granicę? Zobacz sam!

Jakie kwiaty wysłać za granicę?

Wiele osób zastanawia to, czy kwiaty, które dotrą do bliskiej osoby będą świeże i piękne jak na zdjęciach. Oczywiście nie musisz się o to martwić! Gwarantujemy, że bez względu na gatunek kwiatów, który wybierzesz, zawsze dotrą one na czas, piękne i świeże. Wysyłając kwiaty za granicę nie musisz więc specjalnie zastanawiać się nad tym, jakiego gatunku powinny być. Jedną z najbardziej istotnych kwestii jest to, jakie relacje łączą Cię z osobą, której chcesz wysłać bukiet. Róże nadadzą się, jeśli kwiaty trafią do ukochanej, natomiast tulipany spodobają się przyjaciółce, czy mamie. Pomyśl też o okazji - urodzinowe bukiety są zazwyczaj zdecydowanie większe niż te dawane bez okazji. Kwiaty na określone okazje mogą też posiadać dodatkowo tematyczne ozdoby, jak drewniane cyferki, czy serduszka.

Gdzie można wysłać kwiaty?

Klientom wydaje się, że kwiaty mogą wysyłać tylko na terenie Europy, czy kraju. To nieprawda! Dzięki świetnie skoordynowanemu przewozowi dostarczamy bukiety do niemalże każdego zakątka świata! Bez problemu dostarczysz kwiaty do Belgii, Niemczech, czy Czech, które są stosunkowo blisko. To jednak tylko początek listy krajów, do których dostarczamy kwiatowe przesyłki. Na naszej mapie znajdziesz Indie, Jamajkę, a nawet Tajlandię! Dla Poczty Kwiatowej nie ma rzeczy niemożliwych. Doręczamy w ten sam dzień w 140 państwach! Dzięki niezawodnym kurierom wyślesz bukiet w prawie każdy zakątek świata. A co najważniejsze - mimo kilometrów, kwiaty pozostaną tak samo piękne. Pełną listę krajów, do których dostarczamy bukiety możesz zobaczyć tutaj.

Cena wysyłki kwiatów za granicę

Koszty wysyłki są różne w zależności od tego, ile kilometrów będzie musiała pokonać przesyłka. Cena zależy również od bukietu, na który się zdecydujesz. Możesz wybierać w naprawdę szerokiej ofercie kwiatów, więc z całą pewnością znajdziesz coś odpowiedniego. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszymi pracownikami przy pomocy czatu. Z pewnością odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

Wysyłka kwiatów za granicę nie jest niczym skomplikowanym! W kilka chwil możesz uszczęśliwić swoich bliskich i sprawić im niesamowitą niespodziankę. Kwiaty, które ujrzą pod swoimi drzwiami z całą pewnością wywołają na ich twarzy uśmiech. Pomyśl tylko, jak bardzo się ucieszą, gdy zobaczą, że przejechały one setki kilometrów! Nie zastanawiaj się długo i już dziś zdecyduj się na ten miły gest.