Wysyłka kwiatów za granicę

Dzięki temu, że w dzisiejszych czasach możemy podróżować do najdalszych zakątków kuli ziemskiej - miejsc, o których nawet nie śniliśmy - możliwość przeprowadzki na drugi koniec świata także stała się dostępniejsza. Kilometry nie powinny jednak być przeszkodą w przekazywaniu czułości i okazywaniu miłości, mimo braku możliwości spędzania czasu razem.

Wysyłka kwiatów

Wysyłka kwiatów za granicę Kwiaty to uniwersalny język, którym możesz pogratulować, podziękować, wyrazić tęsknotę, ale także głęboką miłość. Za sprawą naszych 40 000 florystów rośliny mogą dotrzeć aż do 140 krajów na całym świecie. Poczta Kwiatowa za granicą pozwala na wysłanie kwiatów i produktów najwyższej jakości w ręce najbliższych niezależnie od dzielących nas kilometrów. Każda przesyłka jest starannie przygotowywana i kontrolowana do momentu doręczenia, dzięki czemu możemy zagwarantować klientom pełną satysfakcję.

Procedura wysłania kwiatów za granicę

Za granicą wykonujemy zlecenia od poniedziałku do soboty, przy czym należy pamiętać, że na przykład w Izraelu, kwiaty dostarczane są w niedziele, nie w soboty. Prezent może dotrzeć do obdarowanego nawet w dniu złożenia zamówienia - pod warunkiem, że zostanie opłacone do konkretnej godziny, ustalonej w zależności od kraju wysyłki. Jeżeli na przykład chcemy wysłać bukiet róż z okazji Dnia Matki do Stanów Zjednoczonych, zamówienie powinno zostać złożone i opłacone w dni powszednie do godziny 17 lokalnego czasu, a w soboty do godziny 15. Możliwość doręczenia przesyłki na konkretną godzinę dostępna jest w wypadku ceremonii ślubu lub pogrzebu. Warto jednak zwracać uwagę na daty świąt narodowych w konkretnych krajach, ponieważ przesyłki ustalone na święto uprawniające do wolnego od pracy, mogą zostać doręczone dzień roboczy przed lub po. Stąd też jeżeli urodziny siostry przypadają na 3 października, a mieszka ona w Niemczech, z pewnością nie otrzyma prezentu w dzień swoich urodzin ze względu na to, że nasi zachodni sąsiedzi świętują Dzień Zjednoczenia Niemiec. Gdyby okazało się, że odbiorcy podarunku nie ma akurat w domu, Poczta Kwiatowa realizuje zamówienia według zagranicznych standardów, stąd też w niektórych państwach zostawiane jest awizo z informacją o doręczeniu, które umożliwia ustalenie szczegółów ponownego dostarczenia.

Doręczanie prezentów dla najbliższych

Wysyłka kwiatów za granicęPoza wysyłką kwiatów za granicę, istnieje możliwość wysłania owoców, pluszaków, alkoholu lub kawy, w zależności od kraju, do którego podarunek ma powędrować. W przypadku przedmiotów o różnych warunkach dostawy, które zostały zamówione razem, na przykład bukiet kwiatów i kosz owocowy, istnieje możliwość osobnego doręczenia pod wskazany adres, ale z zachowaniem wcześniej ustalonego terminu. Jeżeli zamierzamy wysłać wraz z kwiatami prezent, który nie jest dostępny jako dodatek w koszyku, zachęcamy do kontaktu z obsługą dokonującą wyceny w takich wypadkach. Warto wspomnieć, że dołączane karteczki nie są tłumaczone z języka polskiego, więc jeżeli chcemy wysłać liścik w innym języku, należy zadbać, abyśmy właśnie w ten sposób go wypełnili.

Okazuje się, że kiedy w grę wchodzą uczucia i chęć obdarowania osoby bliskiej naszemu sercu - żadne granice się nie liczą. Dlatego jeżeli martwisz się, iż Twoja druga połówka zostanie bez ulubionych margaretek w swoje imieniny tylko dlatego, że przebywa aktualnie poza granicami kraju, spraw jej wyjątkową niespodziankę korzystając z naszych usług.