Stroik na świąteczny stół - jaki wybrać?

Święta bez kolorowych dekoracji? To właśnie piękne ozdoby budują niepowtarzalny klimat, który wielu z nas tak uwielbia. Wybierz najpiękniejszy stroik, który ozdobi Twój stół w tym wyjątkowym okresie!

Jakie ozdoby na święta wybrać?

Stroik, który idealnie będzie wyglądać na wigilijnym stole? Na rynku znajdziemy szereg cudownych kompozycji, jednak bez wątpienia najpiękniejsze są na Poczcie Kwiatowej! Jaka barwa najbardziej kojarzy nam się z tym wyjątkowym okresem? Bezapelacyjnie czerwony, w końcu jest to kolor symbolizujący miłość, której w czasie świąt nie powinno zabraknąć. Dlatego szczególnie pod uwagę warto jest wziąć Stroik na Bożej Narodzenie. Uwagę przykuwa tutaj uroczy cyprysek przyprószony białym śniegiem. Na eleganckiej tacy został zestawiony z czerwoną świecą oraz budującymi klimat bombkami i szyszkami. Całość wygląda naprawdę niesamowicie! Nasz wzrok powinien powędrować także na Stroik na gwiazdkę. Tutaj cyprys został zestawiony z innymi roślinami, chociażby poinsencją. Za efekt odpowiada aromatyczny susz, wcześniej wymienione szyszki, a także nie brakuje tutaj klimatycznych bombek. Bez wątpienia jest to niesamowita ozdoba, w sam raz na świąteczny stół!

stroik na świętaŚwiąteczne orchidee - zaskocz swoich bliskich!

Szukasz pięknej dekoracji, który zaskoczy Twoich gości niecodziennym wyglądem? Egzotyczny storczyk zamiast standardowego wiecznie zielonego drzewka? Jak najbardziej! Koniecznie zwróćmy uwagę na niesamowity Stroik ze storczykiem. Elegancki kwiat znajduje się tutaj w towarzystwie mchu, ozdobnych gwiazdek czym bombek. Świątecznego klimatu dodają również laski cynamonu. Całość została umieszczona w ekskluzywnej, jak na święta przystało, osłonce. Biała kolorystyka świetnie wpasowuje się w świąteczną stylistykę nasuwając na myśl biały śnieg. Również Świąteczny storczyk bez wątpienia wniesie do naszego domu nieco egzotyki. A to wszystko za sprawą suszonych plastrów limonki, kory z palmy czy anyżowych gwiazdek! Nie zabraknie oczywiście także standardowych bombek czy ozdobnych szyszek. Bez wątpienia ozdoba świetnie sprawdzi się dla najbardziej wymagających.

Stroik z niespodzianką!

A gdyby tak kupując stroik zadbać nie tylko o niesamowity wygląd w naszym domu, lecz także miłą chwilę dla siebie? Obejrzyj niesamowite ozdoby w zestawie z eleganckim trunkiem. Wskazać możemy między innymi Stroik z winem. Urocza gwiazda betlejemska w towarzystwie mchu czy szyszek wygląda fantastycznie! Do tego rośliny umieszczone zostały w klimatycznej, drewnianej doniczce wspólnie właśnie z winem, które świetnie sprawdzi się podczas celebrowania wigilijnego wieczoru lub też pozwoli nam zająć się przez chwilę sobą i odpocząć od zgiełku przygotowań. Innym rozwiązaniem, również z poisencją znaną bardziej pod nazwą gwiazda betlejmska, jest Stroik Rozgrzewający. Tam, obok kwiatów są także chociażby aromatyczne gałązki jodły czy laski cynamonu. Całość została pięknie przyozdobiona bombkami, suszem i świecą. Oczywiście ważną rolę pełni tutaj dodatek, jakim jest butelka dobrego wina.

Cudowne stroiki, obok pysznych wigilijnych potraw są obowiązkowym elementem świątecznego stołu, dlatego warto jest znaleźć taki, który wywołuje w nas najbardziej pozytywne emocje.