Sprawdzone prezenty na parapetówkę!

Wybierając się na parapetówkę warto zabrać ze sobą odpowiedni prezent. Nowych właścicieli mieszkania z pewnością ucieszy jakiś praktyczny upominek. Idealne prezenty na domówkę to zdecydowanie rośliny, które dodadzą uspokajającej zieleni do wnętrza, a także oczyszczą powietrze. Przeczytaj nasz wpis, a dowiesz się, jakie prezenty doskonale sprawdzą się na parapetówkę!

parapetówkaKwiaty

Niezależnie od tego, czy chcesz podarować prezent na ślub, imieniny czy parapetówkę, kwiaty doskonale sprawdzają się na każdą okazję. Te kolorowe rośliny nie tylko mogą urozmaicić nieco nowe lokum, ale także dodać odrobinę koloru, który ożywi każde pomieszczenie. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup konkretnego bukietu, przemyśl, czy pasuje do wystroju a przede wszystkim zwróć uwagę na jego zapach. Woń kwiatów nie może być zbyt silna. Dlatego najlepiej będzie, jeśli wybierzesz gatunki o delikatnym zapachu, który nie będzie drażnił.  

Rośliny doniczkowe

Wiele osób zastanawia się, czy podarowanie rośliny doniczkowej jest dobrym pomysłem. Niektórzy uważają, że wręczając taki prezent niejako nakładamy na daną osobę obowiązek dbania o roślinę. Takie obawy są jak najbardziej zrozumiałe. Jeśli jednak zdecydujesz się na prezent w postaci rośliny w doniczce, pamiętaj, żeby dopasować jej wielkość do metrażu mieszkania. Nie wręczaj rośliny w rozmiarze XXL, ponieważ to może przytłoczyć właściciela nowego mieszkania. Na parapetówkę idealnie sprawdzą się rośliny małe i niewymagające dużej uwagi ani doświadczenia w pielęgnacji roślin. Idealne rośliny spełniające te warunki to np.: kaktus, sukulent lub paproć.

Kosze upominkowe

Kolejną propozycją na parapetówkowy prezent jest kosz upominkowy. Możesz wybrać spośród bogatej oferty zróżnicowanych propozycji lub w całości powierzyć nam zadanie stworzenia spersonalizowanego kosza dla Twoich bliskich. Oferowane przez nas prezenty pakujemy w kosze wykonane z wikliny, trawy cytrynowej lub drewna bambusowego. Możesz także zamówić drewnianą skrzynkę, którą dodatkowo na Twoje życzenie ozdobimy grawerem o spersonalizowanej treści. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wybierz kosz prezentowy dobry początek, który doskonale sprawdzi się jako upominek dla świeżo upieczonych lokatorów nowego lokum. Dodatkowo do takiej niespodzianki możemy dołączyć bilecik z życzeniami wymyślonymi przez Ciebie lub ze standardowym „wszystkiego najlepszego”.

Parapetówka to niewątpliwie dobra okazja do świętowania. Jeśli zostałeś zaproszony na taką imprezę, pomyśl o ciekawym prezencie. Najlepszym podarunkiem będzie taki, który nie tylko zachwyci świeżo upieczonych lokatorów, ale także udekoruje nowe mieszkanie.