Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Poczta Kwiatowa® prowadziła do swojej oferty jeszcze jedną propozycję. Teraz można w niej znaleźć także rośliny antysmogowe. Reprezentuje je między innymi Zamiokulkas. Jest to domowy kwiat doniczkowy o długich łodygach i lśniących liściach. Uzyskał miano rośliny żelaznej, bowiem jest odporny niesprzyjające warunki czy nawet na niedostatek wody. Lubi jednak półcieniste miejsca. Jest dedykowany do nowoczesnych wnętrz, jednak dobrze będzie się także prezentował na parapecie w domowym zaciszu.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.

Zamiokulkas najlepiej czuje się w temperaturze pokojowej 22–25°C. Należy uważać na zimne przeciągi, ponieważ roślina może reagować zrzucaniem liści.
Zamiokulkas, podobnie jak inne sukulenty, bardzo dobrze gromadzą w sobie wodę, dlatego też nie trzeba podlewać go często. Zbyt częste podlewanie doprowadzi do żółknięcia liści i brązowienia kłączy, które z czasem zaczyną gnić.

Osłonka na zdjęciu jest przykładowa.

Dostępność: Cały rok

Skład:

Zamiokulkas
Osłonka

Opinie zobacz więcej

Bardzo polecam. Roślinka dotarła w idealnym stanie.
30.11.2022.r. Lena
Bardzo fajnie sie prezentuje
26.09.2019.r. Janek
Mama ucieszona, a kwiatek ładnie wygląda , więc i ja się ciesze i polecam
26.09.2019.r. Robert
Super sprawdza sie w biurze! Polecam gorąco.
26.09.2019.r. Szymon

Strony 1 do 4 z 5

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje