Podarunek na Walentynki dla Niego - co wybrać?

Walentynki zbliżają się coraz większymi krokami. Znalezienie odpowiedniego prezentu dla mężczyzny nie zawsze jest łatwe, szczególnie jeśli chodzi o wspólne celebrowanie dnia zakochanych, kiedy chcemy, aby nasz podarunek był symbolem płomiennego uczucia żywionego do partnera.

Zestaw AksamitnySłodki prezent dla Ukochanego

Mało kto nie lubi słodyczy, dlatego będą one idealnym prezentem z okazji walentynek dla mężczyzny. Jako podarunek dla miłośników czekolady warto jest wziąć pod uwagę Zestaw Aksamitny. Smaczny likier czekoladowo - kawowy Wedel bez wątpienia cieszyć będzie podniebienia swoim delikatnym smakiem. Dodatkowo, w koszyku znajdują się migdały pokryte białą czekoladą, subtelne praliny, czekoladki i bombonierka. Pyszne słodycze podbiją serce każdego łasucha. Innym, równie dobrym rozwiązaniem, jest Prezent od Serca z kawą mieloną, do której bez wątpienia świetnie smakować będą żurawinowe ciastka w puszce czy cukierki załączone w zestawie.

Markowy alkohol z okazji święta zakochanych

Dla ukochanego mężczyzny, z okazji Walentynek, dobrze jest też rozważyć zakup eleganckiego, markowego alkoholu. Idealny zestaw nasuwa już tutaj sama nazwa, czyli Męski Prezent. Główną rolę odgrywa w nim ciemna whiskey Bushmills Black. Znajduje się ona w towarzystwie pysznych, gorzkich czekolad z różnymi dodatkami, cukierków karmelowych i szampańskich czekoladek. Wszystko to umieszczone jest w gustownym, czarnym pudełku, dlatego nie musimy martwić o dodatkowe zapakowanie całego prezentu. Wspólnemu świętowaniu stylu mogą dodać bąbelki, znajdujące się w ostatnio bardzo modnych, włoskich winach Prosecco. Właśnie dlatego świetnym rozwiązaniem może być Zestaw z winem musującym. Za sprawą tego typu podarunku, chociaż na chwilę, w środku zimy będziemy mogli przenieść się do ciepłych Włoch. Dodatkowo, w koszu znajdują się pyszne czekolady, które osłodzą drugiej osobie wszystkie chwile rozłąki.

Spinki do mankietówKlasyczne prezenty dla Niego

Jednak, jeśli nasz ukochany jest fanem tradycyjnych rozwiązań i wiemy, że najwięcej radości sprawi mu prosty, klasyczny prezent, warto jest poszukać tego typu podarunku. Świetnie mogą sprawdzić się w takim wypadku kwiaty, lub element męskiej biżuterii. Roślinami, które najbardziej kojarzą się z walentynkami, bez wątpienia są czerwone róże. Kwiaty Erosa, to właśnie kompozycja złożona z tych symbolizujących miłość kwiatów. Ważna jest tu również ich ilość, ponieważ w bukiecie jest 12 różyczek, liczba ta ma oznaczać “bądź mój”. Innym pomysłem, mogą być niezwykle uniwersalne czarne spinki do mankietów. Ten wykonany ze srebra, gustowny  dodatek to rozwiązanie, które towarzyszyć będzie naszej drugiej połowie przy każdej ważnej okazji.

Prezent dla niego, wręczany z okazji święta zakochanych, powinien być bez wątpienia czymś wyjątkowym, co pokaże naszemu mężczyźnie, jak bardzo nam na nim zależy. Warto skorzystać z naszych propozycji podarunków, które na pewno ucieszą Twojego lubego. ;)