Personalizowane akcenty do prezentów - jak to zrobić subtelnie?

Tworząc prezent dla naszych bliskich, zależy nam na tym, aby przypadł im do gustu. Chcemy wywołać uśmiech na ich twarzy i pokazać im, jak bardzo ich doceniamy. Świetnym sposobem na to będzie dodanie spersonalizowanych akcentów do prezentów. Jak zrobić to subtelnie? Sprawdź!

Personalizowane akcenty do prezentów - jak to zrobić subtelniePersonalizacja prezentów – dlaczego warto?

Mogłoby się wydawać, że zakupienie gotowych prezentów to najlepsze rozwiązanie. Wiemy, że całość będzie się dobrze prezentować, a do tego nie musimy obawiać się, że zabraknie nam czasu na przygotowania. Mimo tego warto jednak rozważyć personalizację upominków. To prosty sposób na to, aby podarunek, który ofiarujemy, stał się jeszcze bardziej znaczący. Spersonalizowanie prezentu pokaże drugiej osobie, że zależy nam na niej. Ukaże też fakt, jak dobrze ją znamy, po tym, jak wybierzemy jej ulubiony kolor czy dodatki. Nie ma wątpliwości, że radość z takiego podarunku będzie jeszcze większa. Nasi bliscy z pewnością zobaczą, ile serca włożyliśmy w jego przygotowanie.

Jak spersonalizować prezent?

Możemy spersonalizować prezent na różne sposoby. Prostym, ale i efektownym działaniem będzie wybór elementów w ulubionym kolorze bliskiej nam osoby. To szczegół, który jednak może sprawić, że podarunek o wiele bardziej przypadnie im do gustu. Zawsze możemy też postawić na własnoręcznie robione upominki. Ceramika, domowe świece, album ze zdjęciami – wykorzystajmy nasze umiejętności i stwórzmy coś, co będzie jedyne w swoim rodzaju. Dobrym pomysłem będzie dodanie kartki z życzeniami, które sami wypiszemy. Zwróćmy uwagę na to, aby zawrzeć w niej życzenia odnoszące się bezpośrednio do osoby, którą obdarowujemy.

Jakie spersonalizowane prezenty?

Personalizowane prezenty możemy wykonać sami. Jeśli jednak brakuje nam czasu, a zależy nam na tym, aby upominek miał osobisty wydźwięk, skorzystajmy z gotowych zestawów, do których dołączane są spersonalizowane akcenty. W przypadku Świąt Bożego Narodzenia wspaniale sprawdzi się Czerwone wino Wesołych Świąt. Do dobrej butelki wina dodawana jest specjalna etykieta, którą wypisujemy samodzielnie. Okleja się nią powierzchnię butelki, dzięki czemu prezent może być pamiątką na lata. Czekoladowa euforia z grawerem to coś, co na pewno wywoła wrażenie na naszych bliskich. Możemy tu znaleźć nie tylko słodkości i dodatki ukrywające się we wnętrzu skrzynki, ale i specjalny grawer, który ozdabia jej zewnętrzną stronę. Jest on spersonalizowany. Możemy samodzielnie wybrać jego treść. Dla osób, które przepadają za kwiatami, idealnie sprawdzi się bukiet pudrowy. Będzie to idealny pomysł na prezent dla partnerki lub mamy. Do bukietu możemy dodać bilecik, na którym napiszemy to, co pragniemy im przekazać. Kwiaty będą cieszyć oko, a treść listu z pewnością ich rozczuli.

Jest wiele sposobów na to, aby spersonalizować czyjś prezent. Jeśli przygotowujemy upominek dla kogoś, kto jest dla nas bardzo bliski, koniecznie je wykorzystajmy! To pokaże, jak dobrze znamy drugą osobę. Spersonalizowany podarunek będzie ponadto wyróżniał się na tle gotowych, standardowych upominków.