Niespodzianka od tajemniczego wielbiciela

Okazja do wyznania uczuć wyjątkowej osobie może przydarzyć się znacznie szybciej niż myślisz, bowiem 14 stycznia obchodzimy Dzień Ukrytej Miłości. Ta data wydaje się idealna na sprezentowanie komuś bliskiemu sercu wyjątkowego prezentu od tajemniczego wielbiciela, który poinformuje go o uczuciach, jakimi jest darzony.

Dzień Ukrytej Miłości, czyli alternatywa dla Walentynek

czekoladki DelimaroObchodzony 14 stycznia Dzień Ukrytej Miłości powstał z myślą o wszystkich tych, którzy na co dzień walczą z własną nieśmiałością. To wyjątkowe święto jest doskonałą okazją na wyrażenie swoich długo skrywanych względem drugiej osoby uczuć - nie tylko podczas szczerej rozmowy, ale też poprzez posłanie szczerego uśmiechu lub wysłanie niespodzianki od tajemniczego wielbiciela. Taki prezent nie tylko sprawi komuś przyjemność, ale też da pretekst do nawiązania konwersacji, wystarczy bowiem pytanie o to, czy podarunek przypadł do gustu, by przełamać pierwsze lody w kontaktach z wybranką czy też wybrankiem.

Niespodzianka od tajemniczego wielbiciela

Prezent dla darzonej uczuciem osoby można wybrać spośród wielu opcji - kwiaty czy kosz ze słodkościami, a może jedno i drugie? Decydując się na wysłanie komuś z okazji Dnia Ukrytej Miłości pachnącego bukietu, warto też dokładnie przemyśleć jakie gatunki roślin powinny się  w nim znaleźć. Najbezpieczniej, by tajemniczy wielbiciel na prezent podarował na przykład róże: czerwone oczywiście oznaczają płomienną miłość, podczas gdy różowe mówią o zauroczeniu, z kolei białe płatki sugerują czystość naszych intencji. Przygotowując bukiet niespodziankę należy zadbać również o takie szczegóły jak dołączenie do niego liściku - z pewnością wywrze to na adresacie kwiatów dobre wrażenie. W bileciku może znaleźć się krótka wiadomość dla obdarowanej osoby, w której zawrzemy to, co chcielibyśmy jej przekazać, ale brakuje nam odwagi na zrobienie tego podczas rozmowy twarzą w twarz.

Kwiaty inne niż wszystkie

Ciekawym pomysłem na niespodziankę od tajemniczego wielbiciela są też flower boxy - to wciąż świeżynka w ofercie kwiaciarni. Kwiaty umieszczone w pudełku prezentują się przede wszystkim oryginalnie i elegancko, a ta niestandardowa forma ich opakowania jeszcze bardziej podsyca atmosferę tajemnicy wokół niespodziewanego prezentu.

Za przesłaniem prezentu informującego wybrankę lub wybranka o naszych uczuciach przed Walentynkami przemawia jeszcze jedna korzyść - im wcześniej zostaną one wyznane, tym większe szanse na spędzenie Święta Zakochanych już jako para. Dlatego nie warto zwlekać i wybrać idealny bukiet od tajemniczego wielbiciela, który zostanie dostarczony do adresata dokładnie w Dzień Ukrytej Miłości.